Menu
WomanOnly
Láska

Jak okouzlit muže ve 3 krocích. Buďte svá a sebevědomá

Máte vyhlídnutého perfektního muže, ale nevíte jak ho oslovit, natož okouzlit na prvním rande? Zjišťovaly jsme pro vás, co na ně platí!

Najít pana dokonalého stojí někdy spoustu práce. Někteří jako kdyby zaostali v puberťáckém věku, někteří se bez maminky neobejdou a některé zajímá jen fotbal a pivo. Co když ale potkáte kultivovaného gentlemana (nebo kohokoliv dle vašich představ), který shodou okolností není zadaný a má to v hlavě srovnané?

Jak navázat kontakt

V první řadě se snažte přiměřeně zaujmout jeho pozornost. Oční kontakt je první zbraň. Úsměvem jen pokročíte o další level. Dále se snažte se k němu dostat co možná nejblíže, aby jste mu usnadlily začít případnou konverzaci. Pokud však o něm víte jakoukoliv informaci, která by vám následně umožnila začít hovor, seberte odvahu, vezměte věc do svých rukou a vyražte se pobavit. Jediné co můžete ztratit je čas, pokud řekne ne. A s tím se dá žít!

Jak ho zaujmout

Pokud jste uspěly v prvním kole a úspěšně vedete konverzaci, snažte se být svá. Dalším bodem je upřímnost. Na nic si nehrajte. Jste-li nervózní tak, že je to na vás poznat, klidně tyto pocity vyneste na povrch. Upřímnost se cenní.

Dalším krokem je naslouchání. Pozorně poslouchejte, co vám dotyčný říká a pokud vás tyto informace okouzlily, nešetřete s komplimenty. Smějte se jeho vtipům, pokud vám přijdou komické. Povídejte mu o sobě zajímavé věci, ale intimnosti si nechte pro sebe, budete mít spoustu času mu je sdělit na dalších schůzkách.

Hlavně sebevědomě

Muži milují sebevědomé ženy. I kdybyste si v některých maličkostech nevěřila, nedejte to na sobě znát a hlavně si neházejte klacky pod nohy. Mluvte o tom, v čem jste dobrá, co vás baví a na čem případně chcete pracovat.

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak okouzlit muže ve 3 krocích. Buďte svá a sebevědomá