Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Jak oslavit silvestra ve dvou nebo doma? Udělejte si svoji zábavu

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

28. 12. 2022

Pro někoho jsou oslavy nového roku dlouho očekávanou zábavou, pro jiného jen nepříjemnou povinností bavit se na povel. Ať tak či onak, představy o trávení posledního dne v roce má každý jiný. Co však dělat, když plány nemáte a nejraději byste zůstali doma, ale hlavně se svou drahou polovičkou?

Někdo dává na silvestra přednost bujarým večírkům, pouličním veselicím, barům nebo útulným hospůdkám, zkrátka místům, kde to žije. Co když mezi ně nepatříte a vaším jediným přáním je zůstat doma nebo si užít příchod nového roku po boku partnera? Máme pro vás několik tipů.

Půlnoc si žádá výhled

Chcete se letos vyhnout společnosti, ale nechcete sedět doma před televizí a nudit se u trapné estrády? Vyrazte ven. Vytipujte si s partnerem místa, kde byste mohli společně přivítat rok 2023. Může to být oblíbené místo v parku nebo nějaké vyvýšené místo nebo vyhlídka, ze které bude moci sledovat půlnoční ohňostroje. Nezapomeňte si vzít s sebou šampaňské a dvě skleničky na přípitek.

Hýčkejte se

Pokud nenamítáte nic proti romantickému klišé, napusťte vanu horkou vodou se spoustou voňavé pěny a společně relaxujte. Že je na vás té romantiky ještě málo? Potom si pusťte oblíbenou hudbu, zapalte svíčky a nalijte si sklenku něčeho ostřejšího. Po společné koupeli se zabalte do měkoučké deky a pusťte si film. Jen pozor, abyste půlnoc po příjemné a uklidňující koupeli nezaspali.

Pozvěte kamarády

Chcete zůstat s partnerem doma, ale přeci jen byste uvítali společnost? Pozvěte domů pár kamarádů, kterým na poslední chvíli vybuchl program nebo nejsou na silvestrovské veselí v davech příliš naladěni jako vy. Nezapomeňte však na úlohu hostitelky a nachystejte vše tak, aby se hosti cítili jako doma. Uvařte punč, připravte alkohol na půlnoční přípitek, nazdobte pár jednohubek a drobností na mlsání. Ať vás ani nenapadne zapínat televizi, které brzy ustoupí konverzace a nuda bude na světě.

Splňte si přání

Tento tip rozhodně nepatří mezi ty nejbezpečnější. Řeč je o lampionech štěstí, které se dají pořídit za pár desítek korun například v papírnictví. Napište na ně své přání nebo něco, po čem toužíte, aby se vám v roce 2023 vyplnilo. S lampionem vyrazte na příhodné místo a po půlnočním přípitku jej podle návodu zapalte a vypusťte. Devíti z deseti lidí se přání podle našich zkušeností splní.

Ohodnoťte tento článek:
2,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak oslavit silvestra ve dvou nebo doma? Udělejte si svoji zábavu