Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Jak se během mateřské dovolené nezbláznit, ale vytěžit z ní maximum?

Mateřská dovolená představuje pro většinu žen kouzelné období. Věnujete se děťátku, rodině, domácnosti. Přijdou ale i těžkosti, kdy nezvládáte, jste zavřená doma mezi čtyřmi stěnami a potřebujete změnu. Chcete z tohoto několikaletého období vytěžit maximum a nevrátit se po mateřské do původní pozice, ale rovnou na vyšší post s lepším platem? Zajímá vás jak? Recept je snadný. Studium MBA.

Flexibilní programy MBA se přizpůsobí Vám

Říkáte si, že studovat vedle toho všeho ani náhodou nestihnete? Bez obav. Pojďme však popořádku. Master of Business Administration (MBA) je profesně vzdělávací program, který nabízí účastníkům rozšíření manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Program je určen nejen pro manažerky, podnikatelky, specialistky v různých oborech, ale také pro všechny ostatní, které chtějí získat náskok před ostatními a rozšířit si znalosti o nové trendy a informace z oboru. Na trhu v dnešní době působí množství institucí, které MBA vzdělání poskytují. European School of Business and Management (ve zkratce ESBM) je na špičce pomyslného žebříčku. A to proto, že MBA studium se Vám plně přizpůsobí díky své časové flexibilitě a e-learningu. Vy si určujete, kdy, jak a hlavně kolik času studiu věnujete. Dítě vám právě usnulo a máte chvilku pro sebe? Výborně, v online studentské sekci naleznete všechny materiály potřebné ke studiu. Samozřejmostí je i online konzultace s lektorem a studijním oddělením.

MBA jako impuls pro Vaši kariéru

Studium MBA už není jenom o teorii jako například na vysoké škole. Zde se poznatky propojují a aplikují přímo do praxe. Na ESBM trvá studium 1 rok a probíhá v českém jazyce, vybírat můžete z více jak desítky MBA specializací. Z dlouholetých zkušeností víme, že absolventi našich MBA programů jsou na trhu práce velmi žádaní, lépe placení a nemají problém uplatnit se na vyšších postech. Pokud na mateřské přemýšlíte, co budete dělat po jejím skončení, nebo jak znova nastartovat svoji kariéru, studium MBA na European School of Business & Management je správná volba.

Jestli si říkáte, že přesně tohle by byl skvělý start pro Vaši kariéru, ale obáváte se finanční stránky MBA studia, tak už nemusíte. My v ESBM se přizpůsobujeme studentům jak ve studiu, tak i v ceně. A právě nyní máme připravených mnoho akcí a bonusů na studium MBA. Jediné, co musíte udělat, je podat si zdarma přihlášku a vybrat si z naší nabídky specializací MBA. S ESBM se budoucnosti po mateřské „dovolené“ už nemusíte obávat.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak se během mateřské dovolené nezbláznit, ale vytěžit z ní maximum?