Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak se obléct na jógu? Vybírejte hlavně pohodlné oblečení

Redakce

Redakce

19. 6. 2014

Jako u každého sportu i u jógy je velmi důležité to, co máte na sobě. V oblečení se musíte cítit pohodlně, příjemně a nemělo by vás omezovat v žádném pohybu.

Speciální oblečení

Investovat do kvalitního jógového oblečení se určitě vyplatí. Díky stylovému outfitu se budete cítitpohodlně a nebudou vás rozptylovat žádné škrtící gumy a škrábající cedulky. V dnešní době je spousta specializovaných obchodů, které se zabývaíj prodejem nejen pomůcek ale i speciálním oblečením na jógu.

Vše má svůj účel

Ovšem pozor, i svršky se liší podle toho, jaký styl jógy praktikujete. Na dynamickou jógu určitě oceníte vzdušné tílko, pokud je vám naopak často chladno, pořiďte si jógovou mikinu. Co se týče kalhot, je možné vybrat si mezi šortkami, tepláky, legínami či vzdušnými tureckými kalhotami.

Je velmi důležité vybrat si pohodlné oblečení, které vám nebude bránit a při stavění té nejobtížnější pozice. Oblečení je vyrobeno ze 100% přírodních kvalitních materiálů a je ušito s ohledem na komfort během cvčiení. A jako bonus budete v tomto oblčeení vypadat skvěle.

Jóga móda i pro muže

I muži si zaslouží oblečení vhodné pro cvičení jógy. Také je samozřejmě pohodlné a z přírodních materiálů. Nejčastěji jsou pánské kalhoty v tureckém střihu, ty jsou daostatečně pohodlné a vzdušné i při pozicích, kde si dáváte třeba nohu za krk.

Česká kvalita i světové značky

Podpora Bio přírodních materiálů a českých značek jsou jednou z možností, jaké oblečení zvolit na hodinu jógy. Ceny tomu ale také odpovídají.

Chcete-li však být chic i při praktikování jógy, máte možnost opatřit si oblečení speciálně na jógu značky Victorias Secret. Tato značka nabízí různé kalhoty, šortky, legíny různých délek. Ano, jedná se o značku, která je známá svou kvalitou, proto není divu, že si za kalhoty připlatíte, ale taky je jisté, že ve studiu nebude mít nikdo další stejné oblečení jako vy! Vzory, barvy, střihy – to vše najdete u Victorias Secret.

Záleží i na barvě

Oblečení na jógu by mělo být v přírodních barvách. Někteří lektoři dokonce zakazují černou, ale to už je na vás, jestli považujete jógu za životní styl nebo uznávate jen cvičení. Vhodnými barvami jsou žlutá a také oranžová, ale nikde není napsáno, že byste nemohla mít jakokouli barvu, tyto barvy jsou pouze doporučené.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak se obléct na jógu? Vybírejte hlavně pohodlné oblečení