Menu
WomanOnly
Krása

Jak se účinně zbavit chloupků na břiše

Blondýnky mají nespornou výhodu v genetické výbavě. Jsou světlé a tak je ani netrápí tmavé chloupky na rukou či bříšku. Brunetky a černovlásky to v tomhle ohledu mají o hodně složitější. Pokud máte i vy stejný problém a chcete se nevzhledných chloupků na bříšku zbavit třeba kvůli plavkové sezóně, pak pro vás máme tip, jak na to.

Holení není dobrý nápad

První varianta, která napadne asi každou z nás je chloupky si oholit. Ochlupení na břiše je velmi jemné, a proto by bylo velmi snadné řešení je jednoduše oholit. Má to ale jeden velký háček. Pokud si chloupky oholíte, narostou vám velmi rychle chloupky nové, které pravděpodobně budou tmavší a tužší. Proto vám tuto metodu rozhodně nedoporučujeme!

Depilační krém, vhodný pomocník

Nejrychlejším, nejlevnějším, ale zároveň účinným pomocníkem v boji proti chloupkům na břiše je depilační krém. Seženete ho v každé drogerii okolo 150 Kč. Depilace spočívá pouze v tom, že nanesete krém na bříško tak, kde se chcete chloupků zbavit a necháte ho působit. Po uplynutí předepsané doby krém jednoduše smyjete.

Chloupky dorostou asi po 14 dnech, poté je nutné celou proceduru zopakovat!

Laserová depilace

Laserová depilace je nejdražší, ale také nejúčinnější metodou. Provádí se ve specializovaných kosmetických salonech a je velmi zdlouhavá a nákladná. Dochází na 8 sezení během kterých vám laserem zničí cibulky chloupků a ty tak již nikdy nenarostou. Proto se musíte rozhodnout, jestli se vám tato velká jednorázová investice vyplatí.

Zesvětlení chloupků

V kosmetických salonech se také provádí zesvětlování chloupků, které se v podstatě obarví tak, aby nebyly příliš vidět. Cena této procedury se liší salon od salonu. Tato metoda vám také pomůže smířit se s přirozeným stavem vašeho těla, a tak vás povede k přirozenému sebevědomí!

Ohodnoťte tento článek:
3,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak se účinně zbavit chloupků na břiše