Menu
WomanOnly
Manželství

Jak si najít bohatého muže. Trpělivost růže přenáší

Redakce

Redakce

8. 4. 2014

Peníze až na prvním místě. Vše se dá dnes za ně koupit. Peníze jsou přímou úměrou štěstí. Většina žen po tomto štěstí touží. Jste-li i vy jedna z těch, které si přeje ulovit pana bohatého, který vám pomůže prožít život, po němž toužíte,  mám pro vás pár rad.

Navštivte luxusní podniky

Ulovit bohatého muže bývá z pravidla větším oříškem, než-li dostat se do srdce muži s průměrným měsíčním platem. Boháčové se nevyskytují na snadno dostupných místech, rádi se obklopují luxusem a lidmi na stejné finanční úrovni.

Musíte proniknou na místa, jež jsou finančně nákladná a již od pohledu vyzařují luxusem a přepychem, kde lidé nosí přísný dress code. V takovém případě budete muset do lovu bohatého muže zkraje investovat.

Pořídit si krásné šaty, šperky a nechte si udělat dokonalý účes a make-up. Nyní jste připravena na návštěvu luxusních podniků. V centru velkoměst se jich jistě pár vyskytuje. A tak běžte dál. Věřte, že zakopnete ne o jednoho milionáře.

Komunikaci už nechte na svým vzhledu. Muži, kteří bývají vysoce ohodnocení, ne příliš často vyžadují, abych jejich partnerka byla vystudovaná genetická inženýrka. Dávají zelenou jiným přednostem.

Zajděte si na golf, či navštivte dostihové závody

Další příležitostí, kde rozhodně o boháče nebude nouze jsou golfové turnaje, či dostihové závody. Tyto dvě sportovní disciplíny slouží jako událost pro setkávání smetánky. Avšak jsou i volně dostupné pro zlatou střední vrstvu.

Ale! Není boháč jako boháč..

Avšak není 100% pravidlem, že bohatí muži se vyskytují pouze ve vysokých kruzích společnosti, na luxusních večírcích, či na sportovních slavnostech. A také není 100% pravidlem, že bohatí muži mají své drahé polovičky pouze jako jednu z dalších ozdob, jako jsou zlaté manžetové knoflíčky.

Někteří muži z vyšších finančních vrstev si naopak rádi potrpí na klid. Mají starostí až nad hlavu během pracovních jednání a nevyhledávají již tak další shluk lidí, ale raději se odeberou relaxovat do svých vil či luxusních bytů.

Takové boháče sbalíte pouze, když o něm již víte, či se vám o něm zmínila vaše přítelkyně. A nebude to lehké. Tito muži si rádi udržují odstup a jsou ve svém výběru nároční. Chtějí, aby jejich žena byla dokonalou souhrou chytrosti a krásy. Dostat takového muže na lopatky chce píli a trpělivost, která, doufejme, růže přináší.

Ohodnoťte tento článek:
2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si najít bohatého muže. Trpělivost růže přenáší