Menu
WomanOnly
Láska

Jak si podmanit muže? Vyzkoušejte 5 triků, které ho dostanou

Adéla Lišková

Adéla Lišková

5. 1. 2020

Dávno už je pryč ta doba, kdy byly hry lásky pod taktovkou mužů a ženy mohly jen tiše sedět v koutě a čekat, až si je někdo vybere. Dnes můžete za nitky klidně tahat i vy, ovšem musíte na to jít rafinovaně. Přinášíme vám 5 triků, jak sbalit muže, aby měl stále pocit, že dobyvatelem je on sám.

1. Chovejte se lhostejně

Každý chce to, co nemůže mít. A u mužů to platí dvojnásob. Nenávidí „stíhačky“, které se na ně lepí na každém kroku a bombardují je esemeskami, ale naopak šílí z žen, kterým jsou doslova ukradení. Jedním ze způsobů, jak zaujmout muže, který se vám libí, tedy je, že se budete chovat naprosto opačně. Netvrdíme ovšem, že byste ho měla ignorovat – chovejte se k němu jako ke obyčejnému známému, kterého občas (nebo podezřele často) náhodou potkáte.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

2. Sveďte ho dotykem

Není lepší způsob, jak svést muže, než letmý dotek. Pokud se o vás někdo, kdo vám není lhostejný, jakoby omylem otře, jistě přemýšlíte nad tím, zda to udělal naschvál nebo ne. A vezte, že muži to mají stejně. Dostaňte tedy svého vyvoleného do nejistoty. Z jeho reakce zároveň můžete poznat, zda je zájem oboustranný. Párkrát to vyzkoušejte a uvidíte, co se bude dít. Podpořte jeho touhu o vás feromony. Nespustí z vás oči a jeho touha bude obrovská. Rozhodně tím nic nepokazíte.

3. Probuďte v něm ochránce

Jak sbalit muže tak, aby si myslel, že vás vlastně dostal on? Probuďte v něm pudy ochránce! Co když je vám hrozná zima a potřebujete půjčit něčí kabát, anebo se bojíte jít sama domů, aby vás někdo nepřepadl? Na zranitelné dívky muži zkrátka letí.

4. Buďte usměvavá a milá

Ano, klíč k mužskému srdci může být opravdu takto jednoduchý. Způsobem, jak získat muže, je ukázat mu, že umíte být příjemnou společnicí. Snažte se nepřetvařovat a být sama sebou, usmívejte se a v žádném případě nikoho nepomlouvejte (i když by si třeba to dotyční zasloužili) a nemluvte sprostě.

Poslouchejte ho, když mluví o tom, co dělá, a pokud to tak budete cítit, vyjádřete obdiv. Koho by nedostalo obdivné gesto? Smějte se jeho vtipům, ale klidně udělejte také nějaký vlastní. Ženy se smyslem pro humor jsou pro muže přitažlivé.

5. Buďte tajemná a krásná

Při rozhovoru s mužem svých snů se snažte být otevřená, ovšem nechte si nějaká tajemství pro sebe. Stačí mu vědět, že jste k mání, podrobnosti o vaší minulosti (zatím) vědět nepotřebuje. Také se mu hned nevrhejte do náručí – dejte mu telefon, ale nevyprávějte mu o tom, že je přesně váš typ.

Muži si samozřejmě potrpí také na vzhled. Nemusíte však vypadat jako modelka ze žurnálu, stačí když budete upravená a do svého decentního outfitu zabudujete jeden sexy prvek, například odhalená záda. Nijak to však nepřehánějte a to platí i o make-upu a výrazných špercích.

Ohodnoťte tento článek:
3,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si podmanit muže? Vyzkoušejte 5 triků, které ho dostanou