Menu
WomanOnly
Láska

Jak si udržet kluka na dálku? Sex po telefonu váš vztah okoření

Redakce

Redakce

29. 10. 2013

Mít partnera vzdáleného tisíce kilometrů je vždy velmi složité. Nejdřív si musíte ujasnit, jestli takový vztah chcete udržovat. Pokud ano, připravte se, že to nebude snadné.

Vztah na dálku je mnohem problematičtější než normální vztah. Neustále musíte bojovat s pocitem stesku a osamění. Po nějaké době přichází odcizení, v jiných případech začne žárlit i takový partner, který nikdy předtím sklony k žárlivosti neměl. A do vztahu se tak vkrade nedůvěra.

I přes veškeré úsilí nemáte nikdy zaručeno, že vztah vydrží. Je tu ale plno věcí, které vaše šance na společnou budoucnost posilují.

Zůstaňte v co nejužším kontaktu

Využívejte všechny možné způsoby komunikace, najděte si jeden na druhého aspoň trochu času každý den. Nesdělujte si jen, co jste za den udělali. Zmiňte také, jak jste se cítili. Vyměňujte si zážitky, názory i emoce.

Mluvte o společné budoucnosti

Nemusíte si hned říkat, kdy se budete brát a kolik chcete dětí, stačí plánovat, kdy se zase uvidíte. Pokud se vám povede naplánovat schůzku, budete mít něco, na co se budete těšit, a tak vám bude čas odloučení rychleji utíkat.

Nezapomínejte i na romantiku

Blíží se Valentýn, narozeniny nebo vaše výročí? Vyberte a pošlete nějaký hezký dárek, ukážete tak svému protějšku, že vám na něm vážně záleží a myslíte na něj.

Sex po telefonu

Intimnosti v takovém vztahu chybí nejspíš každému. Nic samozřejmě nenahradí osobní kontakt, jsou tu ale i jiné způsoby. Pokud není ani jeden z vás proti, vyzkoušejte sex po telefonu nebo přes webkameru. Udržíte tak ve vztahu vášeň.

Stop výčitkám

Do vztahu na dálku jste šli oba s vědomím, co všechno bere a přináší. Proto si dejte pozor na pusu, následné výčitky nejsou fér. Vztah vydrží jen v případě, když budete spojenci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si udržet kluka na dálku? Sex po telefonu váš vztah okoření