Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Jak si užít a přežít letní lásku?

V letních měsících se vaše šance, že narazíte na nějakého toho božského Adonise prudce zvyšuje. Léto je totiž pro většinu lidí symbolem pohody, svobody a bezstarostných radovánek. Vybízí k tomu teplý vzduch, svítící slunce i málo oblečení, které zahaluje minimum kůže. Jak ale přežít letní flirt bez nepříjemných šrámů na duši? Čtěte dál a dozvíte se více. 

Ujasněte si co chcete!

Každá z nás si samozřejmě chce léto co nejvíce užít a co je lepšího, než prožít léto v zajetí vášnivé lásky. Každá z nás je ale jiná, a proto máme také jiné představy o letních románcích. Především si ujasněte jestli chcete prožít jeden či více románků, nebo si chcete najít stálého partnera. Je to velmi důležité, protože by se snadno mohlo stát, že vám zůstanou jen oči pro pláč.

Hlavně nezávazně!

Jestliže jste se rozhodla, že si zkrátka chcete pouze užít nezávazný flirt, můžete najít svůj objev prakticky kdekoli. Porozhlédněte se především na plážích, diskotékách a barech, ale flirtujte také v cukrárnách, nebo při procházce se psem. Buďte kreativní a hlavně nešetřete úsměvy!

 

Seznamování s mužem, se kterým nechcete prožít zbytek svého života je samozřejmě snazší, ale přináší sebou mnohá úskalí. Hrozí vám, že se z Adonise stane sukničkář, nebo hulvát a vy skončíte sama před jeho domem ještě před rozedněním. Proto byste měla být i při flirtu velmi obezřetná.

Vždy řekněte kamarádce s kým a kam jdete, ať máte záchranou brzdu v případě nouze! Ochrana před pohlavními nemocemi musí být samozřejmostí!

Když hledáte něco víc…

Ačkoli by se mohlo zdát, že letní atmosféra přeje spíš náhlým úletům, které zpravidla netrvají déle než dovolená, opak je pravdou. Mnoho trvalých vztahů se zrodí právě v době prázdnin. Od začátku byste k letní lásce měla přistupovat jinak! Hledejte na místech, kde je při případných sympatiích nepůjde vašemu protějšku jen o sex. Proto se vyhněte diskotékám a barům, tam prince nenajdete.

Hlavním pravidlem by pro vás mělo být pomalu, ale jistě. Se sexem neváhejte počkat, ačkoliv byste po svém protějšku nejraději skočila hned. Jedině tak totiž poznáte, že mu nejde pouze o to jedno a předejdete tak pozdějšímu zklamání. Choďte na procházky, k vodě, sportujte, nebo se jen tak poflakujte. Vraťte se do svých patnácti a zahrajte si na nevinnou, nebudete litovat!

Ochrana především!

Nenechte se zaskočit tím, s jakou rychlostí se v létě můžete ocitnout v cizím stanu, nebo pokoji. Mějte u sebe vždy kondom a vyžadujte jeho použití! Pohlavní nemoc, nebo nechtěné těhotenství totiž dozajista není ten pravý suvenýr, který byste si chtěla  z dovolené přivézt.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si užít a přežít letní lásku?