Menu
WomanOnly
Láska

Jak svést muže? Naučte se ovládat hlas a zvyšte svou šanci

Redakce

Redakce

28. 9. 2014

Smyslné sexy pohledy, svůdné pohazování vlasy, hluboký dekolt, náhodné doteky. To vše jsou známé prostředky ženského flirtování. Neříkáme, že špatné, ale ještě tomu chybí jedna maličkost – náš hlas.

Napadlo vás však někdy, že jako prostředek svádění lze velmi dobře používat i hlas. Určitě se vám někdy přihodilo, že vás muž okouzlil jen svým hlasem. Dokáže tak zapůsobit i ženský hlas na muže? Ano, náš hlas jej může tak okouzlit, že se mu podlomí kolena.

Tón, barva a hloubka hlasu a tempo řeči rozhodují o tom, jak atraktivní budeme našemu protějšku připadat. Ve většině případů svůj hlas při flirtování měníme podvědomě. Zkušená femme fatale používá hlas jako mocnou zbraň k prosazení svých cílů. Jak to dělá, jakým způsobem hlas mění? Poradíme vám.

Jak svádět muže hlasem

Když chcete svést muže, zaměřte se na to, abyste zpomalily řečové tempo a snížily tón hlasu. Jestliže k tomu přidáte i lehce zastřené chraplavé zabarvení hlasu,  máte vyhráno. Mluvte tedy pomaleji, hlouběji a chraplavěji. Mluvte na něj tak, jako když kočka přede.

Jen si zkuste říct tyto věty nahlas svým běžným tempem a tónem: „Myslím, že máte pravdu. Naprosto s vámi souhlasím.“ A teď to zkuste pomaleji a hlubším tónem. Slyšíte ten rozdíl? Hrajte si se svým hlasem, vždyť svádění není nic jiného než hra.

Jak je možné, že hlas hraje při svádění tak velkou roli?

Podle zahraničních výzkumů je schopnost měnit svůj hlas výsledkem evolučního vývoje. Hlas může potenciálnímu  partnerovi napovědět leccos o našich biologických faktorech. Jinak zní hlas mladé ženy, odlišné zabarvení má dospívající dívenka a rozdílně bude znít hlas zralé ženy.

Uvědomte si, jak moc zbožňujete některé zahraniční herce vlastně jen kvůli hlasu jejich dabérů nebo jak jsou muži okouzleni podmanivými zastřenými hlasy zpěvaček, a snáze pochopíte, jak vhodně posazený hlas a pomalé klidné tempo na muže působí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak svést muže? Naučte se ovládat hlas a zvyšte svou šanci