Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak vybrat kvalitní stahovací prádlo?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

29. 11. 2018

Stahovací prádlo má v dnešní době výborné tvarovací schopnosti, je komfortní, pohodlné a velmi dobře vypadá. Nové technologie a střihy nabízí hezké a praktické prádlo, které vám opticky ubere důležité centimetry a pomůže i proti celulitidě.

Tvarující kalhotky velmi vhodně vyrovnají břicho, korzety a spodničky vytvarují linie těla a podprsenky zpevní poprsí. Kvalitní stahovací prádlo nakupujte u ověřených značek. V internetových obchodech využijte velikostní tabulky. Jen tak se vyhnete nekvalitnímu materiálu a budete mít jistotu, že vám prádlo svou špatnou velikostí a střihem spíše neuškodí. Stahovací a formující bezešvé kalhotky, korzety, košilky, spodničky i podprsenky se středně silným i velmi silným stahovacím efektem upraví vaše tělo klidně o jednu až dvě velikosti. Dají vám denně pocit pohodlí díky své bezešvé technologii.

Jak vybrat kvalitní stahovací prádlo

Materiál stahovacího prádla

Při výběru spodního prádla zvažte druh materiálu. Kvalitní bezešvé, tvarující a stahovací prádlo je vyrobeno z jemného elastického mikrovlákna a přizpůsobí se vašemu tělu. Dámské bezešvé kalhotky s vyšším i vysokým pasem jsou vybaveny bavlněným či antibakteriálním klínkem. Efekt druhé kůže oceníte zejména ve chvíli, kdy se nebudou dámské kalhotky či podprsenka rýsovat ani pod upnutým oblečením a budou tak doslova neviditelné. Stahovací prádlo se vyznačuje vysokou prodyšností a odváděním vlhkosti. Zformuje tělo a zajistí dokonalý vzhled. Kalhotky zvednou hýždě a zpevní bříško.

Jak vybrat kvalitní stahovací prádlo

Bezešvé prádlo ve všech velkostech

K dispozici jsou klasické i nadměrné velikosti. Bezešvé prádlo vymodeluje i bujné tvary do ženských křivek a dá neodolatelný tvar bokům i vašemu pozadí. Dámské tvarující kalhotky a další prádlo XXL není žádný problém. Klasické kalhotky, kalhotky s vyšším pasem i tvarující kalhotky se příjemně nosí a při několikanásobném praní si zachovávají své vlastnosti. Bezešvé prádlo dokonale přilne k tělu a pomáhá skrýt i celulitidu. Problém s obvodem spodního bříška vyřeší kalhotky se zvýšeným pasem. Větší horní bříško, boky a pas vyřeší stahující body, které končí až pod prsy. Tím zamezíte případnému přetékání faldů z nedostatečně dlouhého stahovacího prádla u kalhotek a podprsenky.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak vybrat kvalitní stahovací prádlo?