Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak vybrat šperk jako ideální dárek pro každou maminku

Před svátkem matek, sv. Valentýnem nebo třeba před narozeninami vaší mamky nastává tradičně hektické shánění dárků a vymýšlení překvapení, které by ji mohlo potěšit. Bohužel nakupování dárků ve stresu a spěchu často končí bonboniérou a pugétem květin. Není to ale trošku škoda, když se s vámi mamka hlavně v pubertě tak natrápila? Co ji pořádně překvapit a obdarovat ji krásným šperkem?

Šperky mají totiž oproti květinám i čokoládě dlouhou trvanlivost a navíc máte mnohem větší výběr. Takže jak vlastně vybrat šperk pro vaši mamku? Zkuste třeba prstýnek, protože ten většinou dostane jen v podobě zásnubního a snubního prstýnku a pak už celý život doslova utře nos, pokud si ovšem takový prstýnek prostě nekoupí sama. No a tak ji můžete překvapit a rovnou jí pořídit prsten s diamantem nebo jiný netradiční prstýnek s drahým kamenem, kterým vyjádříte její jedinečnost a jak moc si jí vážíte.

Před nákupem dárku si však promyslete, jaké šperky má vaše mamka ráda, nebo kterých šperků má málo. Pokud nenosí prsteny, tak jí je raději nekupujte, protože by je nosila spíše ze slušnosti. Ale jestli má ráda náušnice a po některých doslova touží, ale ještě si je nepořídila, tak tady máte šanci!

I naše maminky mají rády dárky, které jsou co nejvíce osobní, takže pokud nakupujete dostatečně dopředu, můžete do šperku nechat i vyrýt její jméno. Třeba i s věnováním. Na to se perfektně hodí náhrdelník ve tvaru srdíčka, kterým vyjádříte, jak moc si své maminky vážíte.

Když už jste se rozhodli koupit šperk, ale nejste si jisti, co by to vlastně mělo být a váháte i nad typem kovu, zkuste nejlépe klasiku, kterou nemůžete nic zkazit. U náhrdelníku například nemusíte řešit velikost a navíc jsou náhrdelníky spíše decentní. U typu kovu zvolte stříbrné šperky, které mají jemnou metalickou barvu, takže nemůžete šlápnout vedle, jako se vám to může stát například se žlutým zlatem.

A pokud už je opravdu nejhůř, co zkusit elegantní šňůrku jemných perel, které se hodí nejen k večerním šatům, ale i do práce. Mnoho žen totiž touží po perlách, ale protože se nejedná úplně o typický šperk, není jim mnohdy jejich přání splněno. Vy to ale můžete změnit a to rovnou u osoby, na které vám nejvíce záleží!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak vybrat šperk jako ideální dárek pro každou maminku