Menu
WomanOnly
Módní trendy jaro 2023

Jak vybrat správnou kabelku. Pozdvihněte svůj outfit!

Adéla Beranová

Adéla Beranová

18. 5. 2014

Která žena nikdy nepronesla tu památnou větu: „Nemám, co na sebe.“ Přitom někdy k novému looku nepotřebujete kompletní obnovu celého šatníku. Někdy bohatě postačí zajímavé a chytře střídané doplňky, ideálně kabelky a tašky. Proto bychom jejich výběru měly věnovat náležitou péči, protože právě ony dodávají našemu outfitu ten pravý šmrnc.

Pořizujte různé velikosti i styly

Ne zrovna málo žen má doma šest kabelek, které jsou si ale nápadně podobné. Dalo by se skoro říct, že je zbytečné mít doma čtyři černé středně velké kabelky. Měla byste naopak vlastnit různé velikosti i barvy, aby bylo z čeho vybírat. Nesnažte se ale za každou cenu držet jen módních trendů. Dbejte i na svůj vlastní styl.

„Při výběru kabelky nesmíme zapomenout, aby ladila s botami. A to jak barevně, tak i stylově. Jedině tak docílíme stylového a harmonického vzhledu,“ radí Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty.

CCC JennyFairy kabelka, cena 399,- Kč. Zdroj: CCC Boty

CCC JennyFairy kabelka, cena 399,- Kč. Zdroj: CCC Boty

Jako muži kupují auta, že se rozmazlují kabelkami

Při koupi kabelky je důležité si předem ujasnit, pro jaké účely si ji pořizujeme. Jinak bude vypadat plesová, jinak na běžné nošení či na párty.

V dámském šatníku by jednoznačně neměla chybět univerzální jednobarevná kabelka, která se hodí na nákup nebo do práce. Jednobarevnost zaručí, že se bude hodit k více outfitům.

Při nákupu si také ověřte, že má kabelka alespoň dvě kapsičky oddělené od zbytku. Hodí se třeba na mobil, klíče či kosmetické drobnosti.

CCC Jeny Faily kabelka, cena 899,- Kč. Zdroj: CCC Boty

CCC Jeny Faily kabelka, cena 899,- Kč. Zdroj: CCC Boty

Letos letí barevné vzory a perforace

„V nadcházejících měsících bychom se neměly bát výrazných grafických vzorů i barev, které jsou ideální do slunečného počasí. Moderní jsou také perforované tašky, které evokují atmosféru horkého léta,“ myslí si Veronika Sajdaková. „V kombinaci s balerínkami vytvoří nerozlučný pár do města i k vodě. Se sandály na podpadku svůj outfit povýšíme na sofistikovanější letní model,“ dodává.

CCC dámská taška, cena 899,- Kč. Zdroj: CCC Boty

CCC dámská taška, cena 899,- Kč. Zdroj: CCC Boty

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak vybrat správnou kabelku. Pozdvihněte svůj outfit!