Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak vypadat dobře u vody? Staňte se královnou pláže!

Celý rok se točí kolem třech letních měsíců, kdy každá z nás chce vypadat naprosto neodolatelně. Mučíme se v posilovnách a držíme nejrůznější diety, abychom se mohli v plavkové sezóně pochlubit dokonalou postavou. Pláže si ovšem žádají nejen hezká těla, ale také specifický dress-code!

Nejprve si musíte ujasnit, za jakým účelem k vodní ploše vyrážíte. Jdete si užívat vodních radovánek a nehodláte z vody vystrčit nos? Nebo jste se rozhodla, že chcete bronzovou pleť, a tak se budete celé hodiny opalovat? Nebo se chcete seznámit s nějakým vysportovaným plavčíkem? Každá z těchto příležitostí si samozřejmě žádá jiné oblečení!

Vodní víla

Pokud nejste opalovací typ, a z vody vás nikdo nemůže dostat celé hodiny, bude pro vás jasnou volbou jednoduchost! Je pro vás samozřejmě naprosto zbytečné lámat si hlavu účesem či šperky, protože je stejně odhodíte hned, jak přijdete na pláž.

Vaším hlavním módním doplňkem by se měl stát voděodolný opalovací krém a sluneční brýle! Zbytek zařídí váš oslňující úsměv, který vám voda vykouzlí na tváři. Takže se usmívejte a budete bohyní!

Chytání bronzu

Ráda se necháváte celé hodiny opékat na horkém sluníčku a na vodní hrátky nemáte ani pomyšlení? Pak vám také určitě záleží na tom, jak při tom budete vypadat. Až vyrazíte na pláž, oblečte si na své plavky dlouhé, pestrobarevné letní šaty doplněné velkým slaměným kloboukem.

Klobouk je nejen efektním módním výstřelkem, ale je i velmi praktický. Až budete ležet na zádech a opalovat si bříško, díky klobouku vám nebude sluníčko svítit do očí a můžete si tak třeba číst svou oblíbenou knížku.

Jelikož se nehodláte máčet ve vodě celé hodiny a už vůbec se nebudete potápět, můžete si dovolit i lehký make-up. Nic se ale nesmí přehnat! Zvýrazněte pouze své řasy pomocí voděodolné řasenky, která vám krásně otevře oči. Pokud jste světlý typ, zdůrazněte také své lícní kosti pomocí broskvové tvářenky.

Na lovu

Chcete si užít letní flirt a vyrazila jste na pláž okukovat svalnaté plavčíky? Potom je pro vás plážový dress-code důležitější, než pro kohokoli jiného. Oblečte si pestrobarevné letní minišaty, které ukážou světu vaše božské nohy. Obujte si ležérní žabky, nebo stylové gladiátorky, ve kterých se budete cítit pohodlně a zároveň sexy.

V žádném případě na pláž nevyrážejte v podpatcích! Působila byste lacině a nepatřičně. Navíc většina plážových můžu jsou zároveň sportovci, kterým jsou načančané barbíny spíše k smíchu.

Zvolte také lehký makeup, který podtrhne vaši přirozenou krásu. Ovšem vyvarujte se černých linek, barevných stínů, nebo nedej bože nalepovacích řas. Držte se spíše „nahého“ make-upu, ve kterém se budete cítit sebejistě, ale zároveň nebudete vypadat jako klaun.

Svůj sexappeal můžete podpořit také šperky. Vezměte si například peříčkové náušnice, ve kterých budete vypadat, jako romantická víla!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak vypadat dobře u vody? Staňte se královnou pláže!