Menu
WomanOnly
Láska

Jak zařídit, aby se do vás zamiloval? Muži prozradili, co na ně zabírá

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

3. 9. 2014

Konečně jste našla svého vysněného muže a nevíte, jak zařídit, aby se do vás zamiloval? My to víme, muži to nám totiž na sebe sami prozradili!

Našla jste perfektního muže, u něhož jste hned na první schůzce poznala, že je to ON, budoucí otec vašich dětí? Ale teď nevíte, jak ho přimět, aby se do vás zamiloval? Dejte na naše tipy, které nám prozradili zamilovaní muži. Co tedy dělat, abyste si ho omotala kolem prstu, ale zároveň ho nevyděsila?

Nevyděste ho

Rozhodně netlačte na pilu. V tomto případě to znamená, že mu nebudete viset na krku čtyřiadvacet hodin denně. Nebombardujte ho smskami a telefonáty, nevyznávejte mu lásku, aniž by ji opětoval. Jinak ho pěkně vyděsíte a s největší pravděpodobností vám uteče dřív, než ho stačíte seznámit s rodiči.

„Muž si vás chce dobývat pomalu. I na tom, že jsou si dva vzácní, něco je. Nikdo nechce stíhačku, protože ta jak jednou začne, nikdy nepřestane,“ prozradil nám třiatřicetiletý právník Michal.

Zajímejte se

Nemluvte neustále jen o sobě. Zajímejte se o jeho práci, koníčky a přátele. Hlavně nebuďte vtíravá, jinak platí již výše zmíněné. „Ukažte, že vás skutečně zajímá, co dělá, nevtíravě mu nabízejte pomoc, když má problémy v práci nebo v rodině,“ radí třicetiletý obchodník Marek.

Buďte ženou

Chápeme, že jste sebevědomá žena, která si umí přitlouct poličku i vyměnit pneumatiku. Míra ženské emancipace však zapříčinila, že se muži vedle vás cítí nesví. Ukažte mu, že se sice umíte sama o sebe v klidu postarat, zároveň ale potřebujete chlapskou ruku.

„Nechte muže být mužem, klidně i hrajte bezradnost, nechceme si vedle vás připadat jako bábovky,“ shrnuje třicetiletý novinář Filip.

Pochvalte ho

Dejte mu najevo svůj obdiv. Je jedno jestli ho pochválíte za skvělou večeři nebo dobrý výkon ve squashi, muži prostě chválu potřebují. Od dětství jsou vedeni k tomu, aby byli úspěšní. Když pak úspěch necítí, hledají pocit uspokojení formou pochvaly.

Jen pozor, ať z něho neděláte malé dítě. Musí se cítit jako borec a lamželezo, než jako šikulka, co spravil kohoutek. „Chválou a obdivem však zbytečně neplýtvejte, všeho se přejí. Chvalte, když uznáte, že se to hodí. Ne za každou cenu,“ říká pětatřicetiletý makléř David.

Buďte atraktivní

Nezapomeňte, že svého partnera musíte přitahovat. Je pravdou, že vnitřní krása je důležitější, neopomíjejte však i tu vnější. Dbejte o sebe, buďte půvabná a roztomilá. „Žena nemusí mít nejmodernější hadříky, stačí prostě, když je vidět, že o sebe dbá. Já miluji, když ženě voní vlasy a upravené nehty,“ dodává David.

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zařídit, aby se do vás zamiloval? Muži prozradili, co na ně zabírá