Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Jak zatočit s jarní únavou? Vybrali jsme 5 filmů, které vás povzbudí

Redakce

Redakce

10. 4. 2014

Jaro se pomalu vkrádá do všedních dnů, jenom vy jste pořád na pokraji sil a bez energie? Koukněte s námi na několik filmů, které vás zaručeně postaví na nohy!

FOTO: Sex ve meste

Čtveřice Newyorčanek vás zaručeně pobaví. Zdroj: New Line Cinema

Hříšný tanec

Jak je všeobecně známo, nicnedělání unavuje. Hříšný tanec si zatančí i za vás! Neváhejte si ho znovu pustit, zaručeně vám rozproudí krev v žilách.

Ačkoliv byl snímek natočený v roce 1987 režisérkou Emile Ardolino, popisuje nám léto 1963. Děj byl inspirovaný mládím právě režisérky Ardolino, která vložila do příběhu spoustu ze svých vlastních zážitků z dospívání. V hlavních rolích Patrick SwayzeJeniffer Grey.

FOTO: Hříšný tanec

Zdroj: Vestron Pictures

Světoznámý Hříšný tanec nám ukazuje láskou naplněný letní příběh o tanečním instruktorovi Johnnym a sedmnáctileté Frances, neboli Baby. Herečce Jeniffer Grey bylo ve skutečnosti o deset let víc a při castingu na film měla prý pět minut na to, aby dokázala, že dokáže hrát mladší studentku. Režiséři lépe vybrat nemohli.

Sex ve městě

Protože jaro patří i novým trendům, zavítejte s námi do  města módy znalých žen – do New Yorku. Tím nás provede odbornice na muže, šaty a hlavně boty Carrie Bradshaw.

Módou posedlé New Yorčanky žijící na Manhattanu nám ukážou nadčasové modely všech stylů a barev. Filmová návrhářka Patricia Field nastavila opravdu vysokou laťku. A že má z čeho vybírat! Filmová šatna obsahuje nekonečné stojany s oblečením a záplavy kabelek a bot z celého světa.

FOTO: Sex ve městě

Zdroj: Magic Box

Děj filmu navazuje na předchozí seriál Sex ve městě. Hlavní hrdinkou je spisovatelka Carrie a její tři kamarádky, Samantha, Miranda a Charlotta. Tyto čtyři dámy vám představí opravdu širokou škálu modelů, které by vás samotné ani ve snu nenapadly. Inspirujte se neotřelými nadčasovými modely i vy!

Ženy v pokušení

Tentokrát zabrousíme do českého filmu a podíváme se na vydařený snímek režiséra Jiřího Vejdělka.

K filmu, kde v hlavních rolích září Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková a Veronika Kubařová, vznikla v roce 2013 také muzikálová verze. Režisérem je opět Vejdělek a hudby se ujal František Soukup ze skupiny Nightwork.

Zdroj: Falcon

Zdroj: Falcon

Snímek nám ukazuje nejdříve pesimistickou Helenu, která věří, že po rozvodu už ji nečeká nic lepšího a zarytě se drží svých psychologických postupů. Musí tedy zasáhnout její vždy dobře naladěná matka Vilma a dcera Laura, které jí pomůžou opět vrátit chuť do života. Vtipem a optimismem jistě nakazí i vás.

Avatar

Nádherný příběh vás vtáhne do děje téměř okamžitě. Nechte se s Avatarem uvést do rozkvetlého světa bájné planety, kde nic není nemožné!

Oblíbený sci-fi snímek natáčeli filmaři na důvěrně známých místech, jako je Nový Zéland a Hawai. Film Jamese Camerona je proslulý především svým úžasným grafickým zpracováním. Není divu, na speciálních efektech pracovalo osm set lidí.

FOTO: Avatar

Zdroj: Bonton

Příběh se odehrává na planetě Pandoře, na které žijí ohromné bytosti – Avataři. Nachází se zde ovšem také vzácný minerál, který má na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Právě z toho důvodu se lidé odhodlají podstoupit vše, aby minerál dostali, a je jim jedno za jakých podmínek. Zhlédněte příběh až do konce, působivá krajina už na vás čeká.

Mamma Mia!

Tento letní snímek z řeckého ostrova Zakynthos ve vás jistě vzbudí chuť tančit, zpívat, milovat a užívat si života.

V hlavní roli můžeme vidět Meryl Streep, která ve filmu podává neuvěřitelný herecký, ale hlavně pěvecký výkon. Benny Andersson, autor nesmrtelně proslulé hudby skupiny ABBA, o ní prohlásil, že je hotový zázrak.

V ději se setkáváme s Donnou, která vdává svojí jedinou dceru Sophii (Amanda Seyfried). Co ovšem netuší, že Sophia v touze poznat vlastního otce, pozvala na svou svatbu čtyři muže, kteří by jím mohli být. Podaří se Sophii najít pravého rodiče? Pojďte si užít tuto neuvěřitelnou a hudebně bohatou podívanou i vy!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zatočit s jarní únavou? Vybrali jsme 5 filmů, které vás povzbudí