Menu
WomanOnly
Hubnutí

Jak zhubnout s pomocí mobilu? Vyzkoušejte nové aplikace

Redakce

Redakce

30. 8. 2013

Nestihli jste zhubnout do plavek? Nezoufejte, přinášíme vám tipy, jak s pomocí chytrých zařízení, jako jsou mobil nebo tablet, dosáhnete vysněné váhy. Je to jednoduché, rychlé a navíc zábavné. Takže výmluvy stranou!

Neexistuje snadnější způsob, jak se dostat do formy. Moderní technologie využíváme denně, tak proč ne k hubnutí? „Zdravé“ aplikace, dostupné zdarma například v obchodu Google Play, vám pomohou dosáhnout vytyčené váhy. Proměňte svůj chytrý telefon nebo tablet s Androidem na osobního trenéra, motivátora a dietologa, a mějte ho neustále u sebe.

Získejte nové návyky a cvičte

Když nevíte, jak získat zpět ztracenou kondici, nebo zkrátka netušíte, jak začít, pomůže vám osobní asistent. Starost o kondici přenechejte aplikaci Workout Trainer, která je výborným doplňkem k zdravému stravovacímu režimu. Instruktážní videa a fotky vás navedou krok za krokem, nezáleží na tom, jestli budete cvičit doma nebo ve fitness. Můžete si definovat různé cíle, jako například snížení váhy, zpevnění svalstva, posilování, vytrvalost v běhu nebo se naučit správnému cvičení jógy. Vyzkoušejte také Wherever Workout, která vám ukáže, jak si zacvičit kdekoliv, třeba i na židli v kanceláři.

Hubněte běháním

Pokud rádi běháte v přírodě, vyzkoušejte aplikace, jako jsou My Tracks nebo RunKeeper, které využívají zabudované GPS senzory telefonu na zaznamenání uběhnuté tratě, rychlosti nebo spálených kalorií. Přehled zobrazených výsledků je navíc velmi motivující. Aplikace lze využít nejen při běhání, ale také při jízdě na kole, rychlochůzi, trekingu na horách nebo běhu na lyžích.

Zjistěte si, co jíte!

Pokud se snažíte zhubnout, je nezbytně nutné sledovat také životosprávu. Nastavit cíle na cestě ke zhubnutí vám pomůže aplikace Lose it!. Množství denně zkonzumovaných nebo spálených kalorií sledujte pomocí šikovných Kalorických tabulek. S NutriAtlasem budete mít dokonalý přehled o tom, co jíte. Čtyři hlavní funkce této aplikace obsahují seznam éček, databázi potravin s více než šesti tisíci produkty včetně fotografií, zdravé recepty a nákupní lístek. Potraviny můžete vyhledávat podle názvu nebo naskenováním čárového EAN kódu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zhubnout s pomocí mobilu? Vyzkoušejte nové aplikace