Menu
WomanOnly
Hubnutí

Jak zhubnout tuky? Upravte jídelníček a zajděte na procházku

V dnešní době je čím dál víc žádoucí hubnout naše tukové zásoby. Boubelky dnes prostě nejsou v módě. Dáme vám několik tipů, které vám v hubnutí pomohou.

Pohyb

K redukci tukových polštářků je nejlepší pohyb. Pokud vám to váš zdravotní stav dovolí, vyražte běhat, tančit nebo si alespoň zajděte na procházku. Je důležité se umět zadýchat, ale ne moc. K udržení správné tepové frekvence vám bude skvělou pomůckou náš typ: Musíte být schopni odpovídat druhému na otázky. Pohyb by měl trvat alespoň 40 minut a to nejlépe minimálně 3x do týdne.

Relax

Možná se budete divit, ale umění relaxovat sehrává v hubnutí velice důležitou roli. Pokud je vaše tělo ve stresu, zadržuje škodliviny, které se ukládají do našich tukových polštářků. Zároveň mají někteří lidé kvůli stresu mnohem větší chutě na jídlo a to hlavně na sacharidy, které nám hubnutí vůbec neulehčují.

Správné potraviny

Zahrnutím vhodných potravin do našeho jídelníčku dodáme našemu tělo potřebné látky, díky kterým půjde hubnutí tuků o něco snadněji. Skvělou variantou jsou citrusy, ananas, zázvor, skořice nebo chilly. Neznamená to však, že sníte tuny těchto potravin, bez potřebné úpravy jídleníčku. Ta je samozřejmě nezbytná.

Další možnosti

Mezi další možnosti pro redukci tukových zásob patří L-carnitin, což je potravinový doplněk, který nám při sportu pomáhá spalovat tuky a dodá našemu tělu větší energii. Zároveň je velice šetrný k našemu tělu, neboť je jeho přímou součástí. Ve svalech se totiž carnitin objevuje běžně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zhubnout tuky? Upravte jídelníček a zajděte na procházku