Menu
WomanOnly
Domácnost

Jak zútulnit ložnici nebo obývák? Zkuste dřevo!

V současné době je v oblasti bytového designu celá řada různých trendů. Samozřejmě v tomto směru dochází k různým kombinacím materiálů, ale také k netradičnímu provedení naprosto běžných věcí. Zůstaneme-li ale u zmíněných materiálů, potom je jeden, který přetrvává již několik desetiletí. Tím materiálem je samozřejmě dřevo.

Jednou z nejvyhledávanějších možností jeho použití je poté dřevěný obklad. Ten má hned několik výhod. V první řadě může dokonale skrýt nedokonalosti vaší zdi, v druhé řadě je zajímavým designovým prvkem, a třetím důvodem je to, že dřevo je takzvaně teplé. Tedy dřevěný obklad je ideální třeba v oblasti vaší postele, abyste se nedotýkali studené zdi.

Vsaďte na tu nejvyužívanější možnost

Samozřejmě různých variant dnes existuje několik desítek. V tomto směru byste měla dát na svou intuici a vybírat hlavně podle svého vkusu. Je to totiž především váš byt, kde budou tyto dřevěné prvky umístěny. Stejně tak byste si ale měla promyslet i to, jak budou dané obklady velké. Samozřejmě z obou hledisek dnes není žádným problémem vyhovět vašim jakýmkoliv požadavkům a dodat vám tatranský profil v různých rozměrech. Skutečně si totiž stačí pouze říci o to, co potřebujete a následně vám bude požadovaný dřevěný materiál ideální na obklady dodán.

Stěny lze ozvláštnit i jiným způsobem

Ačkoliv jsme aktuálně mluvily výhradně o dřevěných obkladech na vaše stěny, samozřejmě nejsou tou jedinou možností, kterou lze využít. Nic totiž interiér neozvláštní tolik, jako kvalitní obrazy. Ty patří mezi velmi oblíbené dekorace moderního bytu, na kterých můžete jasně ukázat další kousek ze svého stylu.

Nabídka současných obrazů ale i rámů je dnes natolik obrovská, že si zaručeně vyberete i vy sama. A kam ho pověsíte? Možností je více než dost – obývací pokoj, chodba, předsíň, ale třeba také vaše ložnice. Stejně jako u obložení i zde platí, že by hlavní roli měl hrát hlavně váš vkus.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zútulnit ložnici nebo obývák? Zkuste dřevo!