Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké jsou trendy v bižuterii? Outfit oživte broží nebo náušnicemi z peří

Redakce

Redakce

12. 4. 2013

Chcete oslnit a zaujmout, aniž byste utrácela tisíce za nové oblečení? Pak váš outfit vyšperkujte bižuterií. V nepřeberném množství si vybere opravdu každá žena. Podívejte se na náš přehled a nechte se inspirovat!

Zdroj: asos.com, hm.com

Brože slaví renesanci

Zkuste si vzít obyčejný top, přichytnout na něj brož a budete působit glamour. Brože jsou cool retro doplněk a i zdaleka obyčejný outfit posunou o dimenzi dál. Například cípy šátků spojené broží působí velmi žensky a rafinovaně. Trendy jsou nápadné a barevné brože, kterých si opravdu každý všimne.

Bez náušnic ani ránu

Náušnice doplní a zkrášlí obličej každé z nás a dokážou být velmi sexy. Ve šperkovnici by vám neměly chybět velké kruhy s korálky, klasické perlové pecky a nebojte se také zaexperimentovat s náušnicemi z peří. Kreativitě se meze nekladou!

Náramky jako pravá Afričanka

To, co u náušnic neplatí, platí u náramků dvojnásob. Můžete je nosit v několika kusech najednou! Bohatě navrstvené tenké náramky svázané například mašličkou jsou IN a působí jemně. Silnější náramky, které vynikají svou barvou, velikostí či neobvyklým tvarem, je třeba nosit samostatně. Věřte, že i jeden výrazný kus z vás dokáže udělat nepřehlédnutelnou bytost.

Jsem paní prstenů

Boom zažívají prsteny velkých rozměrů. Velký, kamínky vykládaný prsten například ve tvaru květiny zdobí nejednu ženu a působí opravdu luxusně. Prsten s motivem motýla nebo vážky s vloženými barevnými kameny vypadá velice originálně. Barevnost nemá mezí a tvary taktéž. Ať už ty klasické kulaté či prsteny různých geometrických tvarů, s kamínky nebo bez, budou vždy dělat dojem na první pohled.

Pamatujte, že i bižuterie má také svou dobu exspirace. A aby nám sloužila co nejdéle, je třeba o ni dbát. Skladovat ji v suchém prostředí vypolstrovaných krabiček jako porcelánové panenky a parfém nanášet vždy před bižuterií, aby nedocházelo k chemickým reakcím a následné korozi či zelenání kovu. Tak co, už vybíráte?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaké jsou trendy v bižuterii? Outfit oživte broží nebo náušnicemi z peří