Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké spodní prádlo si vybrat na léto? Zamilujte si zemité barvy

Redakce

Redakce

4. 8. 2013

Spodní prádlo je téma samo o sobě. Dnes vám nebudeme radit, jaký správný typ se pro vaši postavu hodí, ale ukážeme, jaké jsou aktuální nabídky a trendy. Podívejte se, v jakém spodním prádle v létě oslníte!

Zdroj: reserved.com, hm.com, triumph.com

Zemité barvy

Na jaře jsme zvyklí, že nás obchody zaplavují výraznými barvami. I ty se letos objevují, a to nejenom v pastelových odstínech, ale spíše převládají tmavší a tlumenější barvy. Trendem právě v této kategorii jsou i průhledné látky a krajky spojené s tylem. Když potom večer sundáte lehké letní šaty, budete se cítit skvěle a navíc vzdušně.

Pastelové barvy

Barvy jako mentolová, jemně malinová, pudrová nebo žlutá se letos převážně nosí na oblečení. Ale proč si neobléct pod světlé šaty i spodní prádlo ve stejné barvě? Navíc na opálené kůži barvičky krásně vyniknou.

Body

Body je naprosto perfektní a pohodlný kousek. Navíc pokud zvolíte body se stahujícím efektem, které vám vykouzlí ploché bříško, můžete si na sebe bez výčitek vzít i upnuté šaty. V nich budete vypadat přímo skvěle a žádných špíčků si nikdo ani nevšimne. Na léto ideální!

Pokud byste měla problém, že vám nesedí třeba vršek body, můžete sáhnout po variantě s ramínky. Ta překrývá bříško, ale prostor na prsa je volný. To znamená, že si podprsenku můžete vzít, jakou chcete.

Kalhotky s vyšším pasem

Vetšina žen si pod slovem „sexy kalhotky“ okamžitě představí tanga. Ano, ženám s pevným zadečkem tanga opravdu sluší, ale co ty, které se tolik pevnými hýžděmi nepyšní? Právě pro ně, ale nejen pro ně, jsou tady kalhotky s vyšším pasem. Ty krásně vytvarují a zpevní zadeček. Navíc ženám s problematickou částí v oblasti bříška tuhle partii mírně stáhnou, což nikdy není na škodu. Proto příště, až si budete vybírat spodní prádlo, jako překvapení pro svého přítele či manžela sáhněte právě po tomto střihu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaké spodní prádlo si vybrat na léto? Zamilujte si zemité barvy