Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké spodní prádlo obléct na Valentýna? V podvazcích zabodujete

Redakce

Redakce

14. 2. 2013

Přemýšlíte, jakým spodním prádlem překvapit partnera ve svátek všech zamilovaných? Vsaďte na sexy podvazky nebo na něžnou krajku.

Máte mnoho možností, co si 14. února pod šaty obléct. Nebojte se však aspoň jednou za rok zaexperimentovat s něčím netradičním, jako jsou průsvitné košilky, sexy podvazky a korzety, kouzlící prsa velikosti C.

V průsvitné noční košilce budete sexy bohyně

Co takhle nějaká košilka, která víc odhaluje než zakrývá? Možností je hned několik. Pokud jste odvážnější, můžete si pořídit úplně celoprůsvitnou. Jestli přeci jen chcete svoje tajemství, oblékněte košilku s vyztuženou podprsenkou. Ta na vás navíc hned neprozradí všechny nedostatky.

Pokud byste ale ráda něco mezi, existují košilky s rozparkem až po prsa nebo takové, pod které je možné si vzít podprsenku odděleně. Nezapomínejte ale, že by měly barvy ladit.

Podvazky jsou klasika, která nestárne

Pokud jste ale ráznější nátury a na romantické košilky si nepotrpíte, určitě nepohrdnete podvazky nebo korzetem. A nebo obojím najednou. Pro ty zkušené se pak nabízí i vysoké podpatky, které z vás teprve udělají femme fatale.

Zde je ale důležité poznamenat, že podvazky nejsou samodržící punčochy, jak se některé ženy mylně domnívají. V podstatě je ale jedno, co oblečete, neboť i takzvané samodržky umí udělat své. Většinou je seženete zakončené krajkou a mají tu výhodu, že jsou rozhodně jednodušší na použití. Podvazky musíte uchycovat kolíčky na kalhotky či korzet.

Vsaďte na korzety, které vás zeštíhlí

Pokud máte větší bříško a malá prsa, korzet je pro vás ideální. Ne každý korzet je ale zcela vyztužený. Jsou i pouze látkové typy tvářící se jako pravé korzety. Ty z vás bezva samici se super tělem neudělají, tak pozor na ně. I zapínání je různé. Je jen na vás, jestli ho chcete vepředu, vzadu, na háčky nebo na protahovanou mašli.

Romantické duše si zamilují krajku

Pokud ani teď nevíte, jak dál, sáhněte prostě po krajce. Černá krajka je věčná a nic s ní nezkazíte. Další alternativou může být spodní prádlo s potiskem. Právě tím jsou nyní obchody zahlcené, takže vybírat bude mít určitě z čeho.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaké spodní prádlo obléct na Valentýna? V podvazcích zabodujete