Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké značkové oblečení by nemělo chybět v šatníku vašich partnerů?

Markéta Pešková

Markéta Pešková

5. 12. 2019

Mnoho mužů své oblečení nikdy moc neřešilo. To se však v posledních letech zejména ve městech zcela viditelně mění. Stále více pánů dbá na svůj vzhled i na to, jak se oblékají. Chcete jít s dobou? Potom se ukažte jako opravdoví módní znalci! Móda je totiž skvělý prostředek sebeprezentace a můžeme díky ní jedině získat. Ostatně sami si přiznejte, že jsou v životě situace, kdy obléknout se dobře je zkrátka automatické a nikdo se nad tím nepodivuje. Tak z jakého důvodu by se na to mělo zapomínat při těch všednějších příležitostech?

Elegantně za všech okolností

Rozhodně totiž není jedno, jak se oblékáte. A to ani když jdete jen tak po městě, vyrazíte posedět s přáteli do kavárny nebo s přítelkyní či manželkou na nákupy. Na všech těchto místech na vás spočinou zraky mnoha lidí. Co si třeba jednou místo obyčejného trička obléknout elegantní pánské polo? Určitě tím nic nezkazíte a budete vypadat jako gentlemani. A je známou pravdou, že když dobře vypadáte, tak se také dobře cítíte. Zvedne vám to náladu i sebejistotu. A ze sebejistého může samozřejmě vyzařuje charisma, to, co tolik ženy milují. Při výběru polotrička dbejte zejména na:

  • Kvalitní bavlnu
  • Lichotivé střihy

Pokud vyrazíte někam, kde pořádně praží slunce, určitě si nezapomeňte chránit oči. Sluneční brýle pánské existují v mnoha variantách, přičemž můžete vsadit jak na klasické pilotky, které budou vypadat vždy stylově, tak třeba na více módní a trendy designy. Nemusíte se přitom bát ani barev a vzorů.

Také spodní prádlo je důležité

Móda ale není pouze o tom, co je na první pohled vidět. Možná už vám to někdy přítelkyně či manželka řekla, že na ty vaše vytahané spodky se opravdu nemůže koukat. Co jí tak udělat radost a pořídit si parádní značkové boxerky? Ty patří mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo.

Také když se trochu poodhalíte, můžete totiž vypadat stylově a upraveně. Pokud vsadíte na spodní prádlo Calvin Klein, můžete si být jisti kvalitou a příjemnými střihy, které zajistí naprosto pohodlné nošení. Pohodlí je to, o co jde u spodního prádla především.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké značkové oblečení by nemělo chybět v šatníku vašich partnerů?