Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jakou obuv vybrat k dámským skinny jeans?

Skinny jeans jsou jednou z nejoblíbenějších variant džínů. Samotné skinny zde značí fakt, že džíny budou výborně držet na těle a budou tak víceméně tvořit vaši druhou kůži. Nabízí mimo jiné spoustu zajímavých kombinací s čím je párovat. My se dnes podíváme konkrétně na to, s jakou obuví se skinny jeans hodí nejlépe dohromady!

Jdete do společnosti? Správnou volbou jsou odkryté kotníky

Pokud chcete ladit více do elegance nebo se připravujete na taneční party, sešlost nebo návštěvu baru, tak určitě šetřete se zakrytými kotníky. Naprosto dokonalou obuví pro vás budou sandálky, které pro některé příležitosti mohou být dokonce i na jehlách.

Společně se skinny džíny vám přidají další optické centimetry k délce nohou. Nezapomínejte ale také na velice důležitou věc – a to pohodlí při nošení obuvi, bez kterého by jinak mohl být pěkný večer utrpením. Někteří výrobci, jako například džíny Wrangler, vám nabízí i spoustu možností zakončení. Některé skinny džíny jsou například mnohem kratší a odkrývají celé kotníky, jiné například může zdobit elegantní ohrnutí ve spodní části džínů. 

Pravým opakem jsou sneakery

Sneakers jsou obuví, která v sobě snoubí sportovní tématiku a ohromné pohodlí pro tradiční nošení. U mužů i žen si tyto tenisky dokázaly získat ohromnou oblibu. Na první pohled mohou vypadat jako klasické sportovní botasky. Jsou ale mnohem mohutnější a v některých případech mohou mít také vyvýšenou podrážku. To vše dohromady přidává důležité centimetry a výborně ladí k úzkým skinny džínám.

Celkový efekt, který sneakers nabídnou v kombinaci se skinny džíny, se dá navíc umocnit například správnou volbou barvy. Bílá je velice výrazná a umocňuje kompletní vzhled. Zásadní výhodou ale pořád zůstává fakt, že jsou sneakers velice oblíbenou obuví především pro svoje velké pohodlí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jakou obuv vybrat k dámským skinny jeans?