Menu
WomanOnly
Láska

Jakou roli hraje u partnerů výška?

Alena Zelová

Alena Zelová

20. 4. 2014

Hraje výška roli? Je váš partner vyšší nebo ne? Vybíráte si partnera podle výšky?

Vysocí muži to mají jednodušší

Už naše dávné předkyně si vybíraly muže podle výšky. Vysoký a urostlý muž pro ně přestavoval silného ochránce. Muž, který při boji vždy vyhraje.

Doba pokročila, přesto i dnes to mají vysocí muži jednodušší než ti, kteří moc nevyrostli. Stále v nás urostlý muž vyvolává představu ochrany a bezpečí.

Muž, ke kterému budeme vzhlížet. Při polibku stoupat na špičky, vezme nás do náruče a odnese si nás do postele. V jeho objetí se budeme cítit bezpečně. Naopak malý muž vyvolává v naší představě určitou ženskost a slabost.

Naopak muži výšku svojí partnerky moc neřeší. Podle průzkumů výšku své partnerky řeší asi jen pětina mužů, kteří těžce vedle sebe snáší vysokou ženu, která na ně pohlíží shora.

Úspěšní muži nemají o ženy nouzi

Pro mnoho žen však výška a vzhled nehraje takovou roli. Důležitější jsou mužovy schopnosti a úspěch. Slavný a úspěšný muž je obdivován davy lidí, což ženu ještě více přitahuje.

Mužovo charisma nabírá na hodnotě a obzvláště starší zralé ženy spíše dají na charisma než-li vzhled, který je pomíjivý.

Slavní muži, kteří moc nevyrostli

Známe je z televizních obrazovek, většinu z nich jsme kolikrát naživo neviděly, přesto jsou to muži, o kterých ženy sní.

Líbí se vám Tom Cruise? A věděly jste, že měří pouhých 170 cm? Asi byste neřekly, že Ben Stiller je vyšší než Tom Cruise, a to o 3 cm! Naopak „Harryho Pottera“ Daniela Radcliffa stále máme za malého kluka, tak nás asi nepřekvapí, že měří 165 cm. Známý zpěvák Bono Vox také nepatří mezi velikány, co se výšky týče (171 cm), ale dohání to svým osobním kouzlem.

Mezi nejmenší herce pak patří Danny DeVitto (152 cm), Luis de Funés (164 cm), Dustin Hoffman (166 cm) nebo naši herci Roman Skamene (160cm), Michal Suchánek (168 cm) nebo zpěvák a skladatel Michal David (170 cm).

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jakou roli hraje u partnerů výška?