Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaký model kalhotek je pro vás ten pravý?

Spodní prádlo je v přímém kontaktu s pokožkou, proto je třeba jeho výběr neuspěchat. Kromě materiálu je také důležité, obzvlášť pro nás ženy, jak v něm budeme vypadat. Na co se tedy při výběru kalhotek zaměřit a jaký typ se hodí pro váš zadeček?

Zdroj: Trenýrkárna

Co od dámského spodního prádla očekáváme?

Každá žena se chce líbit, a to nejen partnerovi, ale i celému okolí. Snažíme se o sebe dbát, oblékáme si pěkné oblečení. Občas ale zapomeneme, že celkový dojem dokáže pokazit spodní prádlo. Ano, i na jeho výběru záleží. Kromě toho, že může skrýt nějaký ten nedostatek a vyzdvihnout přednosti, dokáže taky pozvednout sebevědomí.

Zdroj: Trenýrkárna

To ale nepůjde, když si prádlo, včetně dámských kalhotek špatně vybereme. Abychom se v něm cítily báječně a pohodlně, je třeba jeho výběr nepodceňovat. Jen si představte, že jste si špatně vybrala velikost a musíte si ho pod oblečením neustále rovnat, nebo vás třeba i svírá a škrtí. V tu chvíli se začnete ošívat, mění se výraz v obličeji, cítíte se trapně. Okolí si toho samozřejmě také všimne.

Na co se při výběru kalhotek zaměřit?

Kalhotky nám musí sednout jak velikostí, tak střihem. Nabídka na trhu je hodně široká, takže je z čeho vybírat. Nejdůležitější je zaměřit se na velikost kalhotek, jejich materiál a taky typ.

Zdroj: Trenýrkárna

Krok první: Jaký typ kalhotek vám sluší?

  • Klasické kalhotky, které mají střih do pasu nebo nad pupík, se hodí hlavně na každodenní nošení. Perfektně sednou a nebudou nikde škrtit ani svírat. Víte, že nejoblíbenější jsou bavlněné kalhotky?
  • Velmi oblíbená jsou i dámská tanga, která odhalují zadeček a hodí se zejména pod upnuté kalhoty a sukně. Mužům se líbí, některé ženy je ale příliš nemusí. Pokud se ale nebojíte ukázat svou ženskost, směle je oblékněte.
  • Pohodlné jsou i kalhotky brazilky, které perfektně padnou, nerýsují se pod oblečením a na zadečku vypadají prostě úžasně.
  • Francouzské kalhotky se zase vyznačují skoro nevykrojenou nohavičkou a vysokým střihem na zadní části. Padnou každé ženě.
  • Bezešvé kalhotky jsou tak trochu neviditelné, můžete je obléknout pod každé oblečení, tedy i pod šaty z tenkých látek nebo upnuté šortky. Možná proto jsou tolik oblíbené.
  • Stahovací kalhotky zamaskují nějaký ten nedostatek, navíc vypadají prostě skvěle. Víte, že zvládnou opticky ubrat až několik centimetrů?
  • Chodíte do fitka, běháte, cvičíte jógu? Pak pouvažujte nad sportovními kalhotkami, které vám nebudou překážet. Asi bychom je mohly nazvat i tréninkové kalhotky, to bychom ale zabrousili někam úplně jinam.

Krok druhý: Zaostřeno na velikost

Typ kalhotek jste si vybrala, co dál? Teď je na řadě správně zvolit velikost. Co na tom, že vyberete nádherné sexy kalhotky, když vám vůbec nebudou sedět? Velikost vybírejte s ohledem na svoje tělo, nesmí vám padat, ale ani nikde tlačit nebo se zařezávat.

Zdroj: Trenýrkárna

Krok třetí: Ani materiál nepodceňujte

Když máme vybraný typ kalhotek i jejich velikost, je nejvyšší čas pouvažovat o materiálu, ze kterého mají být kalhotky ušité. Na trhu jsou hlavně bavlněné kalhotky, krajkové kalhotky a ty syntetické. V každém případě by ale měly být elastické, aby vám bezvadně sedly.

Náš tip na závěr: Vyzkoušejte třeba Tommy Hilfiger kalhotky, nebo kalhotky Calvin Klein. Jsou zárukou kvality a pohodlí.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaký model kalhotek je pro vás ten pravý?