Menu
WomanOnly
Péče o nehty

Japonská manikúra: upravené nehty až 5 týdnů

Redakce

Redakce

30. 4. 2014

Jste na lovu po krásně vypadajících nehtech, ale do umělých či gelových se vám nechce investovat ani čas ani peníze.  Japonská manikúra je novinka v oblasti péče o nehty, která vám zaručí krásně vypadající nehty bez toho, abyste každý měsíc musela navštěvovat profesionální salón.

 

Obrovskou výhodou japonské manikúry je, že nepoškozuje nehty jako klasická aplikace umělých či gelových nehtů, která vyžaduje radikální zbroušení povrchu nehtu, který je tím oslaben. Naopak tento způsob úpravy nehtů je založený na tom, že vaše nehty budou nejen zdravě vypadat, ale zdravé i budou.

Jak to funguje?

Celé kouzlo spočívá v profesionálním leštění nehtů. Za pomoci speciálních přípravků si sama doma můžete vykouzlit krásnou dlouhotrvající manikúru. Ze začátku je potřeba trochu investovat a dopřát si opravdu kvalitní sadu na japonskou manikúru. V tomto případě skutečně platí pravidlo: čím dražší, tím lepší. Proto na sobě nešetřete. Tyto přípravky vám vydrží několik měsíců, takže se nebojte, že byste peníze vyhodila z okna.

Sady obsahují speciální nehtovou kosmetiku na přípravu nehtů k samotnému procesu leštění. Leští se přírodními přípravky a speciální houbičkou. Budete opravdu překvapená, jak zářivé vaše nehty mohou být bez toho, abyste na ně nanášela nánosy laku. Zářivé nehty vám vydrží téměř pět týdnů. Po této době stačí nehty znovu přeleštit a upravit podle potřeby a vašeho stylu.

Levnější varianta

Pokud nechcete investovat do nákladnější sady na japonskou manikúru, nebo se bojíte, že byste to nezvládla, můžete navštívit specializované salóny, kterých je teď jako hub po dešti. Můžete tam postup okoukat a vyzkoušet, jestli vám tento způsob úpravy nehtů bude sedět a pak se třeba rozhodnout pro svou vlastní sadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Japonská manikúra: upravené nehty až 5 týdnů