×
WomanOnly

Japonská novinka ovládá Instagram. Ochutnejte kávu v kornoutku

Káva v kornoutku, coffeecone
Zdroj: Instagram

Kavárna v Tokiu, Coffee Cone přišla na úžasný způsob, jak nově servírovat lahodnou, horkou kávu. Dali ji zkrátka do zmrzlinového kornoutku, který upravili na jedlý hrníček. Z této novinky se stal doslova hit i na Instagramu, kde, jak je známo, získají nejvíce pozornosti právě fotografie s jídlem a pitím.

Netradiční kombinace se stala oblíbenou v podstatě ze dne na den. Oceňují ji dokonce i experti na kávu. Zákazníci mají možnost vybrat si spoustu chutí a různě ozdobených kornoutků. Lidé kvůli této novince klidně stojí i fronty a na svou ranní kávu si neváhají přivstat. A mezi nimi není snad nikdo, kdo by si svou speciální kávu v kornoutku nevyfotil a nedal na svůj instagramový účet.

Nazdobte si svou kávu

Zákazníci si mohou nechat nazdobit kornoutek podle sebe. Namáčí se v čokoládě, sype barevnými posypky a šikovná obsluha vytváří i nejrůznější ornamenty v kávě. A kdo nemá ještě dost, může si dovnitř nechat natočit výbornou zmrzlinu a tuto lahodu si ještě více vychutnat.

Luxusní dobrotu si můžete zakoupit nejen v Japonsku, ale i v Austrá

lii nebo Singapuru. U nás zatím dostupná není, ale je jen otázkou času, kdy si i u nás budete moci vyfotit svou speciální kávu v kornoutku a postnout ji na Instagram.1 Komentář Japonská novinka ovládá Instagram. Ochutnejte kávu v kornoutku

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*