Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jarní Dyzajn Márket zatočí s šedí. Oživte svůj šatník originálním kouskem

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

20. 3. 2013

Výstava nezávislé tvorby Dyzajn Márket potěší týden před velikonočními svátky všechny příznivce unikátního oblečení a doplňků. Na své si přijdou také mlsouni a gurmáni.

Pro všechny příznivce originality a českých tvůrců je tu skvělá možnost seznámit a pobavit se s designéry, vyzkoušet a zakoupit si unikátní kousky z řady šperků, doplňků a oblečení. Stačí dorazit v sobotu 23. března mezi desátou a devatenáctou hodinou na piazzetu Národního divadla, kde se koná jarní Dyzajn Márket.

Na něm se letos představí na 140 tvůrců, kteří uvedou své kolekce pánského, dámského i dětského oblečení, šperky, kabelky, vlasové doplňky a další módní doplňky. Vystavovat budou již zavedené značky, například Yaxi taxi Zuzany Labudové, Lubor Baum, Vuchu, Barbora Fialová, Zahrada na niti, Pruhovaná žába nebo Nathan Heilmann.

Na své si však nepřijdou jen návštěvníci s nákupní horečkou, ale i mlsouni a gurmáni. Tradičně výborné domácí jídlo a výběr nápojů nabídne kavárna Jericho, Balkan Grill připraví vynikající balkánské speciality. Sladkým i slaným palačinkám z palačinkárny Galetka určitě neodoláte. A pro milovníky kávy tu bude vyhlášená Mamacoffee.

Dyzajn Márket podporuje charitativní organizaci Spolu dětem. Ochutnat můžete jejich skvělé Sweet Dots – designové sušenky, jejichž koupí zároveň přispějete na lepší život dětí v dětských domovech. U stánku Spolu dětem a Sweet Dots bude dětský koutek, kde si mohou vaše ratolesti designové sušenky samy nazdobit.

Novinkou bude také stánek Votočvohoz. Máte-li tedy doma pěkné oblečení, které už nenajde uplatnění, přijďte ke stánku s možností ho vyměnit za něco jiného. Popřípadě si můžete sami vyrobit designovou tašku.

Spoustu zážitků nabídne i doprovodný program, těšit se můžete například na divadlo pro děti i dospělé Buchty a loutky, které zahraje představení Tři malá prasátka, ale také na písničkáře Alasdaira Boucha a řadu dalších účinkujících.

Přehlídku a výstavu letos poprvé uzavře afterparty, která v osm večer odstartuje v Café Jericho v Opatovické ulici.

Dyzajn Márket
Piazzetta Národního divadla
Národní 4, Praha 1
Sobota 23. 3. 10:00 – 19:00 hod.
vstup zdarma

Další informace najdete na oficiálních stránkách Dyzajn Márketu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jarní Dyzajn Márket zatočí s šedí. Oživte svůj šatník originálním kouskem