Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaro se blíží. Kde sehnat doplňky, kterými zaručeně okouzlíte?

Venkovní počasí jasně naznačuje, že zima je kompletně pryč. A to znamená jediné, a to uložení vašich zimních věcí a obměna šatníku. A pokud hledáte tipy na to, co si v jarních dnech obléci, přinášíme vám několik tipů.

Začneme tím, bez čeho se žádné žena neobejde, a to jsou třpytivé šperky. A to jak ve formě dokonalých náušnic, tak i ve formě náramků a náhrdelníků, nebo třeba prstenů a broží. Jelikož celé jaro bývá ve znamení slunečního svitu, není nic jednoduššího, než daným šperkem dokonale okouzlit své okolí. A jaké možnosti patří mezi nejvyhledávanější z hlediska materiálů? Rozhodně je to:

  • Žluté zlato
  • Bílé zlato
  • Stříbro
  • Chirurgická ocel

Jaké oblečení se k jarním dnům hodí?

Samozřejmě na první pohled pestřejší a výrazné. Zde se určitě nebojte toho, že byste kombinovala různé barvy. To zkrátka k tomu období patří. Také se nebojte zkracovat. A to jak své rukávy u vašich triček, tak třeba i vaše sukně. A pokud je po ránu stále ještě zima, zkuste stylové legíny. V kombinaci se sukní jsou ideální možností, co si vzít i v chladnějších jarních dnes. Stejně tak se ale legíny nosí i samotné, jelikož jsou zkrátka trendy. Pokud máte na tento typ oblečení postavu, rozhodně se mu nevyhýbejte. Právě naopak.

Muži, potěšte své ženy

Náš článek je sice určený primárně ženám, ale to neznamená, že ho nemohou část také muži. A pokud na něho narazí, mohou v něm najít třeba zajímavé typy na to, co koupit jako dárek – zmíněné šperky se doslova nabízí. Stejně tak se nabízejí i další možnosti, a tak neváhej a nakup dárky pro svou ženu. A jaké to mohou být? Ideální volbou jsou třeba kosmetické balíčky. I ty souvisejí s krásou a tím, jak může mít vaše partnerka po zimě dokonalou pokožku. Vsadit ale můžete třeba i na kosmetické zrcátko, nebo zajímavé tričko, s originálním a vtipným potiskem. Ani jím rozhodně nic nezkazíte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaro se blíží. Kde sehnat doplňky, kterými zaručeně okouzlíte?