Menu
WomanOnly
Domácnost

Jaro ve vašem bytě. Macešky projasní celou domácnost

Redakce

Redakce

12. 4. 2013

Jaro se konečně uráčilo přikráčet, a tak je na čase pořádně vyvětrat a pustit jaro i do vašeho bytu. Nejlépe uděláte, když si pořídíte pár barevných květin, a tak projasníte svou domácnost. Víme, jaké květiny jsou v tomto období nejepší, nejhezčí a nejjednodušší na údržbu.

Pryskyřník obohatí byt svou jednoduchostí

Zajděte do květinářství a vyberte si dvě či tři květináče s pryskyřníkem. Postačí ty s bílým květem. V jednoduchosti je totiž krása, u pryskyřníků to platí dvojnásob. Jednoduché a plné květy pryskyřníku se hodí například do obývacího pokoje k oknu.

 Macešky nikdy neztratí svůj půvab

Pokud máte svůj byt vybavený do veselých barev, macešky jsou pro vás jasným výběrem. Jsou hravé a barevné. Maceška je jedna z mála květin, která dokáže do vašeho bytu přilákat spoustu jara a optimismu.

 Petrklíče vás okouzlí svou přizpůsobivostí

Petrklíč je nejvděčnější květinou celého jara. Pokud patříte k lidem, kteří občas zapomenou zalít své listnaté miláčky, petrklíč bude vaším nejvěrnějším společníkem. Vydrží totiž tu a tam sucho, navíc vypadá pořád plný síly.

Nezapomeňte také na správný výběr květináče. K jednobarevným květům se nejvíce hodí pestrobarevné květináče. Naopak k více barevným květům, jako je například maceška, by více vyhovoval jednobarevný květináč s nádechem jemné, pastelové barvy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaro ve vašem bytě. Macešky projasní celou domácnost