Menu
WomanOnly
Sex

Je sex v autě jen pro puberťáky a proč ho stále někteří lidé vyhledávají?

Taťána Kročková

Taťána Kročková

12. 12. 2021

Sex v autě je poněkud choulostivé téma, které vyvolává ruměnec a tajemný úsměv na tváři. Mnozí z nás si hned vzpomenou na slastné období dospívání, kdy byl sex v autě jedinou možností, jak asi užít chvíle soukromí se svou láskou. Dnešní mladí a single lidé ale nejspíše budou vzpomínat na sex v autě i v souvislosti s lockdownem či restriktivními opatřeními, které někdy zrovna neumožňují každému zajít si jen tak na rande někam za kulturou, do restaurace, útulné kavárničky či čajovny. Obzvláště pokud už je venku už pořádná zima…

Nyní ale není důležité zjišťovat důvody, proč lidé sex v autě vyhledávají, ale hlavně možnosti a způsoby, jak si jej náležitě užít a na co dávat pozor…Přečtěte si také naši anketku, jak si sex v autě užívaly naše čtenářky…

Sex v autě. Ano, či ne?

Pokud vás nečas zažene do auta a nemáte možnost sejít se v pohodlí vytopeného bytu a vyhřáté postýlky, anebo toužíte v létě strávit romantický večer pod hvězdami se svou láskou či cestou domů zatoužíte po tom završit velmi povedené rande a nechcete či nemůžete pozvat svůj protějšek k sobě domů, je tu možnost pomilovat se v autě. A co si budeme povídat, právě v autě se odehrává i nejvíce nevěr!

Spousta lidí se sexu v autě vyhýbá se slovy, že je to:

 • jen pro puberťáky
 • krajně nepohodlné pro nedostatek místa
 • nebezpečné, protože můžete skončit v rybníce či příkopě, když se auto rozjede
 • nemravné, protože vás může někdo načapat, a to od turistů až po příslušníky policie
 • nedůstojné pro nedostatek času a patřičného luxusu
 • nevhodné s ohledem na věk či postavení (správné postavení je však pochopitelně nezbytné)

Na druhou stranu sex v autě může být také:

 • velmi vzrušující
 • spontánní počin, který vám umožní vypnout hlavu a zapomenout na starosti a sebekontrolu
 • možnost, jak si ozvláštnit partnerský či manželský sexuální život
 • způsob, jak vyvolat dávné vzpomínky, kdy vám ještě spolu bylo dobře (pokus o záchranu manželství)
 • jediná možnost jak být spolu, pakliže nemůžete či nemáte kam jít

Sex v autě nemusí být jen vášnivý a bláznivý, ale i romantický. Váš malý soukromý svět, ve které jste jen vy dva. Hudba, kterou máte oba rádi. Teplo a útulno. Na nedostatek prostoru si nelze stěžovat, ani pokud oba vážíte 100 kilo. I když samozřejmě záleží na tom, jaké máte auto… Je to pro vás výzva a rozhodně to jako výzvu berte. Buďte ohební. Buďte vynalézaví. Ukažte, co ve vás je.

Jak prožít sex v autě se vší parádou a bez nehod

Zajistěte auto tak, aby se nerozjelo. Vyberte si místo, kde budete mít soukromí. Nejčastěji volená místa jsou osamělé lesní cesty, příjezdové cesty, místa u řeky, na louce, ve výše položených oblastech v horách. Jednoznačně vede příroda, městům se vyhýbejte – nejspíše by vás neminula kontrola strážníky městské policie nebo zvědavost místních čumilů, a to od náhodných kolemjdoucích po opilce mířící z hospody domů či bezdomovce, kteří nemají kam hlavu složit.

Ideální doba na milování v autě je po setmění. Pokud jste na velmi odlehlém místě, můžete dát průchod své vášni i za bílého dne. Nejspolehlivější je milovat se v autě za velmi ošklivého počasí a deště, to máte šanci, že vás nepřekvapí opravdu nikdo, ani žádný dychtivý turista.

Jak na to? Sedačky jdou sklopit vždy, nohy se mohou ocitnout na přední palubě i na stropě auta. Oblíbená pozice při milování v autě je na koníčka zepředu či zezadu, anebo využijte možnosti opřít se bříškem o zadní sedadlo a koukat ze zadního okna, zatímco vás partner může obšťastnit v pozici zezadu. Auto je však dozajista pohodlnější pro manuální či orální praktiky, stačí když se jeden pohodlně usadí nebo se uloží do polosedu či pololehu, a pak už je jen na druhém partnerovi, nakolik zvládne zahrát si alespoň na chvíli na hadího muže či hadí ženu a přiblížit se k partnerovi tak, aby jej mohl uspokojit.

Sexuální pozice ponechme vaší fantazii, ale možná si rádi přečtete zkušenosti s milováním v autě našich čtenářek.

Anketa: Jaké máte zkušenosti s milováním v autě?

Nějaké muchlovačky jsem v autě zažila, ale spíše jen v době dospívání a mládí kolem dvaceti let. (Tereza, 38 let)

Sex v autě jsem nikdy pořádně nezažila, vždy jsme vylezli ven kvůli nedostatku prostoru. (Radka, 42 let)

Sex v autě jsem samozřejmě zažila. A protože tam bylo málo místa, sklopili jsme sedačky… (Věrka, 53 let)

V autě jsem jednou zažila mimořádný sexuální zážitek. Bylo to nezapomenutelné právě kvůli těm emocím, které jsem k dotyčnému cítila. A dokonce se to obešlo i bez krkolomného tělocviku… (Ivanka, 34 let)

Sex v autě jsem zažila mockrát a s různými lidmi napříč časem. Pokaždé to bylo jiné, někdy perverzní, jindy spontánní a vášnivé, vzrušující. Důvodem bylo vždy to, že nebylo kam jinam jít, anebo prostě venku v lese byla už zima. Mám ráda ten důvěrný prostor a intimitu na tom stísněném prostoru, protože neexistuje nic kolem a můžu úplně vypnout hlavu a zapomenout na všechny starosti světa. V tu chvíli hraje roli jen tady a teď. Nedostatek místa mi nikdy nevadil, o to to bylo vynalézavější, intimnější a intenzivnější. Je to jako být na chvíli ve vesmírném korábu mimo prostor a čas. (Bára, 40 let)

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Je sex v autě jen pro puberťáky a proč ho stále někteří lidé vyhledávají?