Menu
WomanOnly
Móda a styl

Kabelka jako dámský módní doplněk?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 10. 2016

Pryč jsou již doby, kdy našim maminkám, babičkám a prababičkám vystačila jedna kabelka téměř na celý život. Dobře, na celý možná ne, každopádně na hodně dlouho. Dnes již kabelka není jen praktickou taškou, v které uchováváme cennosti, které nosíme u sebe. Jedná se o módní záležitost, která stejně jako oblečení podléhá posledním trendům.

Kabelka jako dámský módní doplněk?

Kabelka Aldo, Zdroj: Bagolo.cz

Slaďte kabelku se svým stylem

To jakou kabelku zvolíme, odráží zároveň i styl, jaký nosíme. Jestliže jsou mezi námi ženy, které neudělají krok bez pohodlných kecek, je více než jasné, že u nich neuvidíme elegantní psaníčko. Naopak ženy, které mají rády sofistikovaný styl a preferují kvalitu, osloví například luxusní kabelky Aldo, pro které je typický nejen jedinečný design ale zejména prvotřídní zpracování. U této značky si však přijdou na své i vyznavačky sportovního stylu.

Taktéž již neplatí staré pravidlo, že kabelka musí ladit s botami. Zapomeňte proto na to, že k červeným lodičkám musíte nutně zvolit červenou kabelku. Zkuste se odvázat a vsaďte například na psaníčko v modrém odstínu. Nebojte se zkrátka trochu riskovat a kombinujte na první pohled nekombinovatelné.

Kabelka jako dámský módní doplněk?

Kabelka Medicine, Zdroj: Bagolo.cz

Materiál versus design

Co se týče materiálů, za nejkvalitnější se považuje samozřejmě kůže. Pokud však chcete být trendy a využít kabelku coby módní doplněk, nebojte se do své sbírky kabelek přihodit i nějaký nevšední materiál, jako je například plast. A protože design je zpravidla to hlavní, co rozhoduje o tom, zda se do kabelky zamilujete či nikoli, návrháři hýří více či méně bláznivými nápady. Není proto ničím neobvyklým, že se mezi trendy čas od času objeví naprosto průhledná kabelka, kabelka s kočičí hlavou či chlupatá kabelka. Tyto trendy však mají svou životnost. Pokud ale chcete mít ve sbírce spíše nadčasové kousky, podívejte se na elegantní kabelky Medicine. Za značkou Medicine stojí tým mladých návrhářů, kteří ví, že méně je někdy více. Zaměřují se tak na jednoduchý ovšem originální styl, který dodá vašemu outfitu teprve ten pravý šmrnc.

Nezapomínejte na praktickou stránku

Hledáte trendy kabelku, za kterou se budou všichni otáčet, nebo spíše praktické avšak módní příruční zavazadlo, které bude dobře plnit svůj účel den co den? Pravděpodobně každá žena bude souhlasit s tvrzením, že kabelek není nikdy dost. Ovšem komu by se každé ráno chtělo přehazovat obsah jedné kabelky do druhé? I proto je praktičtější mít ke každodennímu využívání určenou jednu univerzální kabelku, která se hodí téměř ke všemu. S tím souvisí i výběr barev. Mezi neutrální tóny patří především přírodní odstíny, jako je béžová, nude, pudrová či dále šedá, hnědá, skořicová nebo černá. Bát se ale nemusíte ani výraznější červené nebo bordó kabelky, která se hodí rovněž k mnoha outfitům.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kabelka jako dámský módní doplněk?