Menu
WomanOnly
Láska

Kam chodit s milencem? Najděte místa, kde můžete být sami

Redakce

Redakce

19. 1. 2014

Nad otázkou, kam chodit s milencem, přemýšlí denně mnoho žen i dívek. Důvodů, proč se společně neukazovat na veřejnosti, bývá více. Některé z nás se bojí, že by rodina nebo kamarádky nového přítele nepřijaly příliš vlídně, některé se jej dokonce snaží utajit před manželem.

Skutečně o samotě

Místem, kde vás s nejvyšší pravděpodobností nebude nikdo rušit, je váš vlastní dům nebo byt. Pokud máte možnost být u jednoho z vás doma, pak máte vyhráno. Lze si užít večeře při svíčkách bez obav, že vás někdo uvidí, sledovat televizi a dovádět, jak se vám jen zamane.

Horší situace nastává, pokud ani jeden z vás nežije sám. Můžete požádat kamarádku, zda by vám nepůjčila klíče od bytu na dobu, kdy bude ona sama pryč. Jestliže ale nikomu ze svého okolí natolik nedůvěřujete, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, chcete-li si užívat bez pohledů ostatních.

Některé hotely nabízejí propůjčení pokoje pouze na určitý počet hodin, ale ve většině si budete muset zaplatit přespání, i když tam zůstanete pouze několik hodin. Odměnou za vynaložené peníze vám bude veškerý servis, navíc nebudete muset maskovat, že jste trávila čas s někým jiným.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Výkladový slovník pro ženy: Co si muži myslí, když ženám říkají miluji tě?

Řešení v letních měsících

V létě bude vaše situace o poznání snazší, protože se můžete vydat téměř kamkoliv a nemusíte se bát, že vám na nos přimrzne rampouch. Poměrně oblíbeným místem pro společné chvíle je automobil, kterým můžete zajet do neobydlené oblasti, užívat si krásy přírody a zapadajícího slunce ve společném obětí a zároveň budete krytí přede všemi přírodními vlivy.

Jestliže v sobě ukrýváte alespoň kousek duše dobrodruha, pak můžete sbalit několik málo věcí a vyjet pod stan. Obzvláště pocházíte-li z prostředí lepších lidí, nemusíte se obávat, že u špinavého rybníku potkáte kolegyně z práce.

Negativní faktory

Mít milence jistě přináší mnoho pozitivních zážitků, při společném ukrývání vám stoupá hladina adrenalinu v krvi a vy si pak ještě intenzivněji užíváte chvíle pospolu. Nezapomínejte však, že při odhalení vaší nevěry se vám může zhroutit doposud budovaný život a mnoho milovaných lidí se může obrátit proti vám.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kam chodit s milencem? Najděte místa, kde můžete být sami