Menu
WomanOnly
Kam s dětmi za kulturou

Kam s dětmi 1. víkend v listopadu? Nabízíme program v Praze a Ostravě

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

31. 10. 2013

Hledáte pro děti program na první listopadový víkend? Zapomeňte na nudné výstavy a zaveďte děti do světa filmů, komiksů a halloweenských oslav. Máme pro vás tipy na víkend v teple, i na vzduch. Stačí si vybrat.

Staňte se režisérem animovaného filmu

Město: Praha

Webové stránky: www.muzeumkarlazemana.cz

Animační dílny muzea Karla Zemana se otevřou v sobotu 2. 11. pro širokou veřejnost. Dvouhodinový kurz, ve kterém stvoříte svůj první animák, zahajuje výuku v 10.00, 12.30 a 15.00 a není omezen věkem. Zábava tak ovládne nejen vaše dítě. Filmařem se můžete stát i vy.

Premiéry filmů pro ženy a děti na listopad 2013: Lásky čas a Husiti

Dýně, lampióny, spousta her a soutěží

Město: Ostrava

Webové stránky: www.zoo-ostrava.cz

Doprovodný sobotní program pro děti i rodiče ostravské zoologické zahrady se drží tématiky Halloweenu. Program, který bude zahrnovat dlabání dýní a výrobu lampiček v jedné části Zoo, v druhé pak dětské soutěže o ceny, vyvrcholí ve čtyři hodiny odpoledne lampiónovým průvodem. Nezapomeňte kostýmy, svíčky a lucerny.

Komiks, příběh, hrdina děti

Město: Praha

Webové stránky: www.meetfactory.cz

V rámci festivalu KomiksFEST, který je zacílen primárně na teenagery a dospělé fanoušky komiksu, se v sobotu otevřou brány nadšencům z řad dětí. Program, který v sobotu potrvá od 10.00 do 13.00, bude zahrnovat výtvarné dílny, ve kterých si vaše dítko bude moci navrhnout svého komiksového hrdinu, bude moct dotvořit komiksový příběh, nebo si zasoutěžit o zajímavé a tematické knihy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kam s dětmi 1. víkend v listopadu? Nabízíme program v Praze a Ostravě