Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Premiéry filmů pro ženy a děti na listopad 2013: Lásky čas a Husiti

Redakce

Redakce

27. 10. 2013

Ideální skrýší před listopadovým lezavým počasím a podzimní depresí je šero kinosálu. Tento měsíc v něm společníky diváků budou mladík cestující za svou láskou v čase či skvadra ztřeštěných husitů v novém českém animáku.

Lásky čas (About Time, trailer)

Jedenadvacetiletý Tim zažije pořádný šok, když se od svého otce dozví, že všichni muži v jejich rodině se umějí vracet v čase do prožitých okamžiků vlastního života. Pomocí objevených schopností se pokouší napravit všechny své milostné průšvihy, dokud nepozná Američanku Mary…

Přední reprezentant britského humoru Richard Curtis, který má na svém kontě Lásku nebeskou i sérii skečů o Mr. Beanovi, přináší do kin svůj údajně poslední režijní počin. V hlavních rolích jeho romantické komedie se představí Domhall Gleeson a Rachel McAdams, která na poslední chvíli nahradila Zooey Deschanel.

Datum premiéry: 7. listopadu

Husiti

Dvou nemajetným smolařům Mlhošovi a Zábojovi se za lucemburských časů podaří dostat až na královský dvůr. Nejvyšší purkrabí je pověří speciálním posláním, při kterém mají doprovodit Mistra Jana Husa na kostnický koncil. Dvojice popletů však při své misi nečekaně zamíchá kartami dějin…

Animovaná komedie je celovečerním debutem režiséra Pavla Koutského, který má na kontě několik úspěšných večerníčků. Hlasy postavám propůjčila dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus, takže se můžeme těšit na bláznivý humor ve stylu britských Monty Python.

Datum premiéry: 7. listopadu

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Premiéry filmů pro ženy a děti na listopad 2013: Lásky čas a Husiti