Menu
WomanOnly
Sex

Kámasútra – 10 nejčastějších sexuálních poloh

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 12. 2022

Napište do skupinového chatu s vašimi kamarádkami, proveďte rychlé vyhledávání online, vlastně se můžete zeptat kohokoliv na světě a oni vám doporučí vždy tu samou věc, Kámasútru.

Takže když hledáte ve své posteli vzrušení a chcete si své postelové hrátky oživit, není nic jednoduššího než sáhnout po této knize. Je nabitá tunou sexuálních poloh, které podporují emocionální intimitu mezi partnery prostřednictvím dotyku a fyzického spojení.

Starověký text dokonce učí, že muži by měli upřednostňovat ženské potěšení před svým vlastním (ještě jednou pro ty vzadu!), a to tak, že se zaměří na to, aby dosáhla vrcholu, než vůbec pomyslí na svůj vlastní orgasmus.

A i když jsou pozice na vyšší úrovni zajímavé, většinu z nich bychom nedoporučovali … pokud nejste super ohební a sportovně založení.

Ty, na které stojí za to se zaměřit (pokud se počítáte mezi nás neflexibilní), jsou jednodušší polohy, které nezahrnují šílené záklony a nevystavují vás riziku natažených zad a jiných svalů.

Nyní jste připraveni zkusit těchto 10 Kámasútra pozic:

1. Lotos

Váš partner sedí se zkříženýma nohama, vy mu sedíte na klíně čelem k nim. Obtočte si kolem nich nohy a vzájemně se obejměte.

2. Kouzelník ze země G-bod

Když partner sedí na kolenou, lehněte si a nohy položte na jeho ramena.

3. Zázračná hora

Váš partner sedí, nohy má pokrčené, je opřený o ruce a předloktí. Udělejte to samé a pak se k nim přibližujte, dokud do vás nepronikne.

4. Sedící

Váš partner si sedne na kraj postele a vy na něj zády k němu.

5. Poloha misionář

Lehněte si na záda, zatímco váš partner leží obličejem dolů na vás.

6. Láska na vrcholu

Dostanete se do pozice částečného mostu, opřená o lopatky a balanc držíte na na vašich ramenou a položených rukách podél těla. Váš partner do vás vstupuje z kleku.

7. Poloha na koníčka obráceně

Váš partner leží na zádech; sedíte na nich obkročmo čelem k jejich nohám.

8. Poslíček

Když oba stojíte, vy se prohnete se v pase a partner do vás pronikne zezadu.

9. Baletka

Postavte se na jednu nohu, postavte se čelem ke svému partnerovi a druhou nohu obtočte kolem jeho pasu, zatímco on vás podpírá a drží, přičemž do vás vstupuje.

10. Dobrý ex

Sedněte si na postel čelem k sobě s nohama napřed. Zvedněte pravou nohu svého partnera přes levou a zvedněte pravou nohu přes levou. Spojte se, aby do vás mohli vstoupit. Nyní si oba lehněte a vaše nohy tvoří X. Pomalé, klidné kroužení nahrazuje přirážení.

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kámasútra – 10 nejčastějších sexuálních poloh