Menu
WomanOnly
Móda a styl

Klasické sako: Známe tři způsoby, jak a kam ho můžete nosit

Redakce

Redakce

29. 12. 2013

I kdybyste si měla na jaře koupit jen jeden nový kousek, ať je to klasické sako. My vám ukážeme, jak ho nosit na tři různé způsoby.

K vytvoření hned několika stylových outfitů vám postačí jen jeden kousek a plno nápadů.

Sako už dávno není jen mužskou záležitostí. I vy ho můžete nosit kamkoliv. Jak ho kombinovat s ostatními kousky oblečení a vypadat dobře?

Do kanceláře i do baru

Je typické, že ženy i muži nosí sako do práce, ale ve většině případů ho neumějí oživit. V metru převládají dámy v černých nudných outfitech s otráveným výrazem.

Přitom stačí tak málo k vytvoření modelu, ze kterého bude všem přecházet zrak. Je jasné, že do práce nemůžete chodit oblečená, jak se vám zachce, ale výrazným trikem si jistě na vyhazov nezaděláte.

Na párty je sako jak dělané

Jít na párty v koktejlkách umíme všechny. Odvázat se ale můžete i v saku. Pokud ho zkombinujete s trikem a kraťasy s flitry, můžeme vyrazit do víru nočního života. Nezapomeňte na ohrnuté rukávy a masivní doplňky.

Kombinaci minisukně a upnutého topu dávno odzvonilo. Samozřejmě, že nemůžete jít na večeři s partnerem v tričku a džínách, ale sakem zaručeně nic nezkazíte.

Jedinou podmínkou je, že vám musí padnout jako ulité. Nemělo by na vás viset jako na věšáku. V kombinaci se sukní s romantickým potiskem vypadá báječně a zaručeně tím přítele okouzlíte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Klasické sako: Známe tři způsoby, jak a kam ho můžete nosit