Menu
WomanOnly
Krása

Kolagen na pleť – plaťte za výsledky, ne za sliby

COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs je pestrou výživou pro vaši pleť. Čistý rybí kolagen s účinky ověřenými klinickými studiemi je zde doplněn o dalších 11 aktivních látek, jejichž kombinace slibuje první viditelné výsledky již po 2 týdnech!

Rybí kolagen typu I obsažený v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs má, jako jeden z mála na českém trhu, výsledky ověřený klinickými studiemi prováděnými na lidech. Stejně tak, klinické studie potvrzují pozitivní účinky i dalších látek obsažených v tomto doplňku stravy. Pokud tedy toužíte po jemnější a jasnější pleti, COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs by pro vás měla být volba číslo 1.

A co vlastně klinické studie u látek obsažených v COLLAGEN + 11 prokázaly?

Kolagen na pleť
  • Zpevnění kůže o 26,6 % po 12 týdnech užívání,
  • sjednocení barevného tónu pleti o 15 % po 12 týdnech užívání,
  • rozjasnění pleti po 12 týdnech užívání,
  • zlepšení hydratace pleti o 23 % po dvou týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání,
  • redukce vlásek o 9 % po 2 týdnech užívání a o 19 % po 60 dnech užívání,
  • zvýšení elasticity pleti o 15 % po 2 týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání,
  • zjemnění pleti o 63 % po 60 dnech užívání.

COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs se nechlubí množstvím látek obsažených v tobolkách, ale jejich kvalitou. Suroviny vysoké kvality a moderní postupy zpracování, některé z nich dokonce chráněné patentem, zaručují maximální vstřebatelnost těchto látek. V případě tohoto doplňku stravy si tedy kupujete látky, které je vaše tělo využije a neplatíte tedy za velké množství látek, které vaše tělo využije omezeně či vůbec.

Kvalitní složení a příznivá cena katapultovaly COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs na pozici nejúspěšnější novinky v nabídce specializovaného e-shopu www.medaprex.cz, kde je tento doplněk stravy ve výhradní nabídce.

Ohodnoťte tento článek:
3,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kolagen na pleť – plaťte za výsledky, ne za sliby