×
WomanOnly

Konec milostným trapasům. Naučte se být romantičtí

Známe to všichni, muži i ženy. Chceme, aby rande bylo dokonalé, proto se připravujeme několik dní dopředu. Máme to odkoukané z romantických filmů a promyšlené do nejmenších detailů a těšíme se, až některou scénu aplikujeme v reálném životě. Nemůže se stát, že by něco nevyšlo. Ale ouha, ze schůzky se ve zlomku vteřiny stává noční můra! Jak je to možné? Možná jste přece jen přehlédli jednu z maličkostí, díky které je trapas na světě. Pokud se chystáte být romantičtí, možná byste se měli vrátit nohama zpátky na zem, protože život se neodehrává v americkém filmu.  Jaká zdánlivě romantická gesta by bylo lepší příště vynechat?

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

Nikdy nechtějte po partnerovi/partnerce, aby zavřel oči a spoléhal na vás

V jednom krátkém okamžiku může vzniknout tolik trapasů, kolik jste nezažili za celý život. Pokud partnera povedete poslepu z místa A do místa B, abyste pro něj připravili překvapení v jakékoliv podobě, může:

1. zakopnout

2. spadnout do odkrytého kanálu

3. šlápnout do psího výkalu

4. se stát tisíc dalších věcí, díky kterým se vaše snaha o romantické gesto promění v žehlení nesmírného trapasu.

Přesouvejte se jako rozumní dospělí lidé, zlámané končetiny vám za to nestojí.

Nikdy nežádejte o ruku partnera na veřejnosti

Dokážete si představit situaci, kdy vás partner odmítne v přeplněné restauraci? My ne a ani nechceme.

Nikdy nečekejte na svého vyvoleného před toaletou

Sedíte v hospodě, celý večer házíte oči na objekt vaší touhy u stolu naproti a marně přemýšlíte, jak ho oslovit. Najednou se vyvolený zvedá a odchází na toaletu, vy okamžitě využíváte situace a přesouváte se před dveře toalety, kde ve strategické pozici vyčkáte a hezky v soukromí ho pozvete na rande. Jaké je ovšem vaše překvapení, když se čekání poněkud protáhne a vy jste svědkem něčeho, co byste si určitě rádi nechali ujít. A jaké bude překvapení druhé osoby, která po náročném výkonu při odchodu narazí na vás!

Nikdy nekupujte květiny několik dní předem

Není nic smutnějšího než zvadlá kytka, kterou někomu vnucujete. Ve skutečnosti už se zvyk předávání květin z lásky příliš nenosí, chraňte raději přírodu a neutrácejte za předmět, který se za tři dny sám znehodnotí. Když chcete partnerovi udělat radost dárkem, čokoládou nikdy nic nezkazíte. Pokud tedy netrpí potravinovou alergií.

Nikdy nechoďte na rande naslepo

Asi nechcete číhat za rohem a testovat si, jestli má vůbec cenu k potencionálnímu partnerovi přisednout nebo ne. A naopak, zůstat v restauraci sedět sám u stolu pro dva nemůže být příjemné nikomu. Může to sice znít povrchně, ale dítě s člověkem, který už na první pohled vypadá jako Hannibal Lecter, pravděpodobně nebudete mít zájem počínat.  Seznamování sice není legrace, ale ze zkušeností mnoha šťastně zadaných párů víme, že většinou to přijde v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Přestaňte to tedy lámat přes koleno a počkejte si, možná už to nebude dlouho trvat!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*