Menu
WomanOnly
Krása

Kosmetický adventní kalendář: Tipy, jak zpříjemnit předvánoční čas

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 12. 2023

Adventní kalendáře nejsou jen pro děti. V posledních letech se staly obrovským trendem i mezi dospělými, a to především ty, které skrývají překvapení ze světa krásy a péče o tělo. Kosmetické adventní kalendáře odpočítávají dny do Vánoc a přinášejí malou radost každý den. V tomto článku se dozvíte o různých typech kosmetických adventních kalendářů, jaké produkty v nich můžete očekávat a jak vybrat ten pravý, ať už jím chcete obdarovat sebe, nebo své blízké.

Vsaďte na originalitu

Zpříjemněte svým blízkým chladné zimní dny originálním adventním kalendářem, jehož okýnka by si samou nedočkavostí nejraději otevřeli všechna najednou. Zapomeňte na čokoládičky a darujte kosmetický adventní kalendář s produkty, které budou sloužit po celý další rok.

Jaké produkty adventní kalendáře ukrývají?

Kosmetické adventní kalendáře slibují různorodé radosti, od cestovních miniatur oblíbených produktů až po běžně velká balení. Některé obsahují produkty od jedné značky, zatímco jiné skrývají výběr z dílny různých výrobců. Nemusíte se bát, že byste kupovali zajíce v pytli, u většiny kalendářů je na zadní straně boxu vypsáno, co se za jednotlivými okýnky skrývá.

A co patří mezi nejčastější témata kosmetických adventních kalendářů?

●      Dekorativní kosmetika

Tyto kalendáře obvykle obsahují různé druhy produktů na líčení, jako jsou rtěnky, oční stíny a tvářenky, nebo laky na nehty a další zkrášlovací doplňky. Ideální volba pro milovníky make-upu.

●      Péče o pleť a tělo

Univerzální a nehynoucí kalendáře s produkty pro péči o pleť a tělo, jako jsou krémy, séra, masky, oleje nebo sprchové gely, potěší každého.

●      Produkty na vlasy

Adventní kalendáře zaměřující se na péči o vlasy nabízejí široký výběr produktů pro muže i ženy včetně šamponů, kondicionérů, masek a vlasových olejů.

●      Wellness a aromaterapie

Tyto kalendáře obsahují produkty pro chvilky klidu a relaxace, jako jsou esenciální oleje, vonné svíčky, difuzéry nebo přípravky do koupele.

●      Výběr bestsellerů

Kalendáře, které zahrnují bestsellery jedné značky, vám poskytnou průřez portfoliem a jsou skvělou volbou pro ty, kteří si potrpí na svůj oblíbený brand.

●      Produkty pro pány

Specializované kalendáře pro muže často obsahují holicí potřeby, péči o pleť a intimní partie nebo vůně.

Jak vybrat ten správný adventní kalendář?

Pokud se ztrácíte v možnostech, možná vám s rozhodováním pomůže našich 5 tipů, podle čeho se při výběru řídit.

  1. Podle typu pleti nebo vlasů: Vyberte kalendář, který odpovídá typu pleti nebo vlasů obdarovávaného.
  2. Oblíbené značky: Pokud má obdarovávaný oblíbenou kosmetickou značku, může to být pro vás užitečný záchytný bod.
  3. Rozmanitost produktů: Někteří lidé preferují kalendáře, které nabízejí široké spektrum různorodých produktů, zatímco jiní upřednostňují specializované kalendáře s maskami na obličej, vůněmi, rtěnkami a podobně.
  4. Cena: Cenový rozsah adventních kalendářů je poměrně široký. Stanovte si rozpočet a vybírejte podle svých finančních možností.
  5. Recenze a hodnocení: Přečtěte si recenze a hodnocení, abyste zjistili, zda kalendář splňuje vaše očekávání. Inspirovat se můžete také na sociálních sítích, zkuste okouknout, co letí mezi celebritami a influencery.

Veronika Decsy
Copywriter
Copywriterka s přesahem do SEO, která se psaním živí od roku 2017. Dokáže se vcítit do potřeb klienta a tvoří věcné a poutavé texty. Některé z nich můžete najít například na portálu produktvdetailu.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kosmetický adventní kalendář: Tipy, jak zpříjemnit předvánoční čas