Menu
WomanOnly
Celebrity

Krasavci na plátně v roce 2015. Zazáří Johnny Depp i Channing Tatum

Veronika Jílková

Veronika Jílková

15. 1. 2015

Jedno z největších lákadel ve filmovém průmyslu, hlavně pro ženy, jsou krásní muži, kteří v očích fanynek stárnou pouze do krásy a jejich filmy jsou oblíbené právě díky nim. I letos budou kina nabitá krasavci a my jsme vybrali ty nejlepší z nich.

FOTO: Krasavci 2015

Johnny Depp a Chaning Tatum vás na plátně rozpálí do běla!

Bradley Cooper

Tento zarostlý krasavec s roztomilou tváří se nám v kině ukáže na začátku března v roli odstřelovače Chrise v akčním dramatu Americký sniper. Chris je ve své práci špičkový a na bojišti dokáže zachránit nespočet životů. Zvrat přichází, když se stává hlavním terčem povstalců. Největším problémem pro jeho psychiku je ale návrat domů z hrůzostrašného Iráku. Film inspiroval skutečný příběh.

Charismatický Bradley Cooper byl doposud známý a oblíbený díky jeho rolím v romantických či komediálních filmech jako Pařba ve Vegas, Na sv. Valentýna, Až tak moc tě nežere nebo Terapie láskou. Krom Amerického snipera se v březnu můžeme těšit na jeho další film, opět ve spolupráci s Jennifer Lawrence, drama Serena. Díky svému charismatu byl v roce 2011 označen časopisem People za nejvíc sexy žijícího muže.

FOTO: Bradley Cooper

Zdroj: Warner Bros. CZ

Johnny Depp

Letos tohoto krasavce spatříme na plátně v dubnové premiéře muzikálové adaptace Čarovný les. Johnny Depp zde ztvární vlka, který se snaží vyděsit nebojácnou Karkulku. Depp se zkrátka pro podivné role narodil, a tak není divu, že společně s na míru padnoucím kostýmem vytvořil opět nový rozměr pohádkové postavy, která je známá po celém světě pro všechny děti i dospělé.

Johnny Depp je jeden z příkladů, který nás do kin bude vtahovat znovu a znovu, neboť jeho talent, zkombinovaný se sex appealem a charismatem, je něco naprosto originálního. Všichni jeho fanoušci a obdivovatelé ví, že jeho zkrátka nejde napodobit. Loni se Depp objevil ve sci-fi snímku Transcendence, letos ho uvidíme ještě ve snímku Mortdecai: Grandiózní případ, kde herec ztvární obchodníka, který se účastní honby za ukradeným obrazem.

FOTO: Johnny Depp

Zdroj: Falcon

Tom Cruise

Slavný herec se letos vrátí do své téměř životní role ve snímku Mission: Impossible 5. S postavou Ethana Hunta byl poprvé spjat v roce 2000, kdy v Praze natáčel první díl této akční série. Od té doby se Ethan protloukal všemožnými státy, aby zachránil, co se dá. Letos v prosinci nás zavede na své páté dobrodružství, plného nástrah a nových technologií.

Tom Cruise patří k jedněm z nejatraktivnějších herců světové kinematografie. Jeho úsměv a sexy look ho doprovází jak ve slaďácích, tak v akčních filmech, kterých má na kontě nespočet. Krom pátého pokračování s Ethanem Huntem se Tom vrátí i do dalších známých rolí – Mavericka v Top Gunu a Jacka Reachera ve stejnojmenném filmu. Těšit se můžeme i na akční dobrodružství Van Helsing.

FOTO: Tom Cruise

Zdroj: CinemArt

Channing Tatum

Romantická duše, akční hrdina, tanečník. Cokoliv řeknete, to Tatum zahraje. A ještě u toho bude sexy. Letos v červenci vás rozpálí víc než samotné léto, protože se vrátí do své role Mikea ve filmu Bez kalhot. První díl byl inspirován přímo Tatumovým příběhem, kdy začínal jako striptér a o herecké kariéře pouze snil. Opět tedy budeme svědky jeho tanečních dovedností i svlečených kalhot.

Channing Tatum je jeden z nejpřitažlivějších mladíků ve filmovém průmyslu, a to i v rolích, kde není vysvlečený do půli těla. V loňském roce jsme ho mohli spatřit v pokračování komedie Jump Street nebo v Útoku na Bílý dům, kde společně s Jamiem Foxxem zachraňovali největší poklad Washingtonu. Letos ho uvidíme ještě ve sci-fi Jupiter vychází, westernu The Hateful Eight nebo 23 Jump Street.

FOTO: Channing Tatum

Zdroj: Warner Bros. CZ

Sam Claflin

Osmadvacetiletý herec se letos objeví v romantickém snímku S láskou, Rosie. Společně s Lily Collins účinkuje v příběhu o dvou přátelích, kteří se znají už od školky. Vše se změní po nástupu na univerzitu, kdy Rosie zůstává v Dublinu a Alex odlétá do Bostonu. Jejich životy se ale čas od času zase spojí a zůstává před nimi otázka, zda jim stačí přátelství, nebo z toho může být věčná láska.

Sam začínal v několika televizních filmech a seriálech, ale nejvíc se do paměti diváků dostal rolí Finnicka, splátce ze čtvrtého kraje, v sérii Hunger Games. V loňském roce jsme Sama mohli vidět v hororu Tichý experiment nebo thrilleru The Riot Club. Letos se krom romantiky S láskou, Rosie objeví samozřejmě také v listopadovém pokračování třetího dílu Hunger Games: Síla vzdoru.

FOTO: Sam Claflin

Zdroj: Bontonfilm

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Krasavci na plátně v roce 2015. Zazáří Johnny Depp i Channing Tatum