Menu
WomanOnly
Móda a styl

Kreativní roušky pro zábavu i reklamu

Ještě na začátku roku 2020 bylo pro Čechy pravidelné nošení roušek nejen ve vnitřních prostorách naprosto nepředstavitelné. Stačilo ale, aby se objevil Covid-19, a rouška se stalo nedílnou součástí nás všech. Ať chceme nebo ne, povinnost nosit ji, má momentálně každý z nás. A právě proto bychom z nošení roušek měli udělat spíše přednost. Měli bychom nosit moderní roušky, které doplní náš outfit a odliší nás od ostatních. Toho mohou využít kreativci a udělat z roušky reklamní prostředek pro svou firmu nebo třeba pobavit kamarády.

Jak využít roušku pro reklamní účely?

Roušku musíme mít kdekoliv, kde jsme ve společnosti dalších lidí. Je to tedy v tomto období povinná výbava každého z nás. Pokud sáhnete po variantě reklamní roušky s vaším logem, pak se lidé, kteří ji budou nosit nejen chrání před viry, ale také se stanou chodící reklamou. Dnes již není potíž nechat si vyrobit takové roušky a navíc vám některé společnosti pomohou i s návrhem designu.

Roušky i pro skupiny přátel nebo rodinu

Originální roušky si můžete vytvořit jak pro firemní účely, tak i pro celou rodinu či skupinku přátel. Umístit na ně můžete své logo, nápis, citát, prostě cokoliv, co vás zrovna napadne. Je to ideální varianta pro kreativce, kteří se chtějí odlišit nebo sdělit svůj názor netradiční formou.

Jaký zvolit materiál

Velmi často se jedná o roušky s jednovrstvým polyesterem, který je lehký, rychleschnoucí a prodyšný. Jedná se o materiál, který můžete vyprat až na 60 stupňů a nezmění se ani tvar ani příjemnost materiálu. Právě takovéto roušky s gumičkami za uši nabízí také markysport.cz. Ovšem s tou výhodou, že si můžete navrhnout vlastní barvy, logo nebo nápis. Vytvoříte si tak jedinečné roušky s potiskem, které jsou z příjemného materiálu a na každodenní nošení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kreativní roušky pro zábavu i reklamu