Menu
WomanOnly
Televizní tipy

Křižovatky života 19. díl: Dnes nás čeká prostitutka v rodině

Redakce

Redakce

8. 10. 2013

Pokud patříte mezi milovníky tohoto seriálu ukazující strasti každodenního života, přečtěte si, o čem bude dnešní 19. díl. 

Zorka Slánská je prodavačka v pekárně, její manžel Petr pracuje jako instalatér a jejich šestnáctiletý syn Pavel studuje střední školu. Starosti začne dělat svým rodičům ve chvíli, kdy se na brigádě ve fitnessu seznámí se Sabinou, která je o sedm let starší. Věkový rozdíl mezi ní a Pavlem vadí Zorce i Petrovi, o to více, že o synově přítelkyni v podstatě nic nevědí, znají ji jen z fotky, kterou má syn v pokoji.

Skutečný otřes ale Zorka prožije, když na taxíku zahlédne reklamu na erotické služby a v dívce na plakátu pozná synovu přítelkyni Sabinu. A ještě větší je její zděšení doma – když své odhalení sdělí synovi, ukáže se, že on o všem ví. I přes zásadně negativní postoj rodičů a vyslovený zákaz stýkání se se Sabinou ale Pavel nechce nic měnit. Sabinu miluje, a čím větší je nevole rodičů k jeho vztahu, tím pevnější je jeho pouto k Sabině. Chce rodičům dokázat, že jejich láska je opravdu pevná. Nicméně že je soužití s atraktivní ženou někdy složité a těžko se ubrání žárlivosti, pozná Pavel zakrátko.

Zorka se snaží jeho rozpoložení využít a seznámit ho s dcerou své kamarádky, ale nejen, že se jí to nepovede, ale Pavel přijde dokonce i s tím, že si Sabinu vezme za ženu, a pak se k ní odstěhuje. Situace dospěje až k extrému, kdy se Pavel soudí s rodiči, protože chce se Sabinou žít. Soud ale rozhodne, že musí zůstat u rodičů, a tak Pavel rozhodnutí přijímá, ale se Sabinou chodí dál…

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Křižovatky života 19. díl: Dnes nás čeká prostitutka v rodině