Menu
WomanOnly
Móda a styl

Který materiál zvolit pro obruby brýlí?

Jak se vyznat ve výběru brýlí? Které obroučky jsou pověstné svou kvalitou, které jsou současným módním hitem, a kde pořídit cenově dostupné brýle?

Vydrží všechno

Přejete si materiál, na který se můžete spolehnout? Rozhodně vsaďte na titan, ten vydrží nejvíce ze všech materiálů.

Kvalitní obroučky

Pokud si přejete znát materiál, který rozhodně stojí za hřích, sáhněte po acetátových obroučkách. I když název zní poněkud odpudivě, jedná se o obruby vyráběné z acetátu celulózy, to znamená z bavlny. Obruby jsou jemné na dotek, a navíc nevydávají žádné nepříjemné vrzavé zvuky, kterými jsou tolik pověstné plastové obruby. Brýlové obruby z acetátu jsou kvalitní, a v případě značkových brýlí se jedná o ruční výrobu z acetátu celulózy společnosti Mazzucchelli 1849, kde se brýle i ručně barví.

Módní hit

Samozřejmě i brýle patří mezi zboží, které podléhá módním trendům. Nejčerstvější novinkou a obrovským hitem ať již u dioptrických, či slunečních brýlí, jsou dřevěné brýle. Že byste tento materiál na brýlích nečekali? Zvykejte si! Můžete si zvolit například kombinaci kovu a bambusového dřeva, ale i možnost mít brýle z těch nejvzácnějších dřev na světě. Jedinečnost, styl a osobitost se těmto brýlím rozhodně nedá upřít. Stanou se i vašimi oblíbenci? Jen dodejme, že cenově jsou na tom podobně jako acetátové obruby.

Jak si vybrat svůj styl i materiál

Kdo nic nevyzkoušel, nic nepozná. Výhodou dnešní doby je fakt, že na internetu si můžete s pomocí jedinečné funkce Magic Mirror vyzkoušet tisíce brýlí online – tuto funkci nabízí eyerimspolu s dvouletou zárukou a dopravou zdarma na všechno. Můžete využít i možnost vrácení objednaného zboží do 30 dnů. V sekci outlet si navíc pořídíte kvalitní značkové brýle se slevou až 76 %.

Pořiďte si i vy ty nejlepší brýle právě pro vás.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Který materiál zvolit pro obruby brýlí?