Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Languo – jazykové kurzy, které vás budou bavit

Výhody znalosti cizích jazyků neustále nabývají na významu. Nejenže jako polyglot získáte přístup k mnohem rozmanitějším pracovním příležitostem, ale také budete moci navazovat kontakty se zajímavými lidmi, s nimiž byste se za normálních okolností možná ani nepotkali. Aby bylo učení se novému jazyku efektivní, je kromě odhodlání ze strany studenta potřeba také metoda, díky níž bude studium zábavné, interaktivní a přizpůsobené na míru konkrétním potřebám. Vše zmíněné nabízí jazykové kurzy Languo. Jak výuka v rámci kurzů Languo probíhá, jaké výsledky od ní očekávat a pro koho je vhodná?

Languo – jazykový kurz odkudkoliv

Jazykové kurzy Languo byly sestaveny tak, aby nabídly co možná nejefektivnější metodu výuky. Jsou flexibilní, proto je jen na vás, kolik času učení chcete nebo můžete věnovat. Vybrat si můžete z osmi jazyků (angličtina, francouzština, španělština, holandština, němčina, italština, ruština, polština), přičemž nezáleží na tom, zda daný jazyk již částečně ovládáte, nebo jste úplný začátečník. Languo jazykové kurzy jsou určené pro každého, a to bez ohledu na úroveň znalostí.

Vzhledem k tomu, že se jazyk učíte prostřednictvím online aplikace, nemusíte nikam dojíždět a studium si můžete naplánovat dle svých možností. K zahájení Languo jazykového kurzu potřebujete jen připojení k internetu a počítač, tablet nebo telefon. K dispozici je vám tým podpory, který v případě potřeby poradí a zodpoví veškeré otázky.

Jednotlivé úrovně výuky se skládají z několika desítek lekcí, z nichž každá obsahuje příklady z každodenního života. V případě Languo kurzů se rozhodně nemusíte obávat stereotypního opakování pravidel gramatiky nebo slovní zásoby – lekce sestávají z různých úkolů a cvičení, díky čemuž je učení především výzvou a zábavou.

Na věku ani úrovni znalostí nezáleží

Není podstatné, kolik vám je let ani zda jste se již vybraný cizí jazyk učili. Jazykové kurzy Languo využijí studenti, dospělí v produktivní věku i senioři. Stačí se na kurz přihlásit a pustit se do jednotlivých cvičení, díky nimž si jazyk osvojíte přirozeně a bez nutnosti biflování slovíček nebo gramatických pravidel. Brzy si tak zlepšíte známky ve škole, získáte přístup k atraktivnějším pracovním pozicím nebo se naučíte základní fráze a věty, které využijete třeba na dovolené.

V kurzech Languo se naučíte číst, psát i mluvit

Kurzy Languo jsou interaktivní. Výuka nespočívá v pouhém memorování, nýbrž v tzv. implicitním učení, což znamená, že si nové znalosti osvojujete, aniž byste si to plně uvědomovali. Cizí jazyk se vlastně učíte stejným způsobem, jakým jste kdysi zvládli mateřštinu.

Součástí kurzů je práce s různými prvky, jako jsou například obrázky, vizuální asociace, zvukové nahrávky, fráze z každodenního života apod. Snadno tak získáte bohatou slovní zásobu a zároveň se naučíte gramatiku a správnou výslovnost. V kurzech Languo si procvičíte i mluvení, proto budete připraveni mimo jiné i na konverzaci v běžném životě.

Lekce přizpůsobené na míru vašim potřebám

Cílem Languo jazykových kurzů je naučit studenta cizí jazyk co nejrychleji, ovšem s ohledem na jeho individuální potřeby a dosavadní znalosti.

Výuka je díky algoritmům strojového učení personalizovaná a neustále se vám přizpůsobuje. Díky tomu máte pořád k dispozici učební materiály, které odpovídají vaší jazykové úrovni.

Jednou z podmínek pro úspěšné zvládnutí cizího jazyka je pravidelnost, proto jsou jednotlivé lekce krátké, ale systematické. Tím je dosaženo nejvyšší možné efektivity učení.

Osvědčení o absolvování jazykového kurzu Languo

Jazykové kurzy Languo jsou rozdělené na tři úrovně – základní, středně pokročilou a pokročilou. Poté, co všechny tři úrovně dokončíte a složíte závěrečný test, získáte certifikát o absolvování kurzu. Své nové znalosti tak budete moci prokázat mimo jiné i prostřednictvím oficiálního osvědčení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Languo – jazykové kurzy, které vás budou bavit