Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Lesbický sex s kamarádkou. Proč jej vyhledává stále více žen?

Je nad pochyby jasné, že jedině žena ví, co ta druhá potřebuje, a že ženy si spolu navzájem rozumí víc. To z nich samozřejmě ještě nedělá lesby, ale skutečnost je taková, že spousta vdaných žen si dopřává sex se ženami. Proč?

Když intimita mezi ženami překročí hranici

Pokud opomeneme jasně danou sexuální orientaci každého člověka, kam samozřejmě také patří bisexualita, existuje spousta důvodů proč vdané ženy preferují milenecké vztahy se ženami. Mezi ně nepatří pouze bisexuální orientace, která umožňuje člověku milovat druhého bez ohledu na pohlaví a je sexuálně přitahován k mužům i ženám větší či menší mírou současně, ale třeba i další důvody.

Ženy mají k sobě blízko. Je pro ně přirozené mazlení, hravost, ale i vzájemné sdílení a silné citové vazby. To ostatně mohou mít i se svými kamarádkami, k nimž je neváže nic sexuálního. Každý intimnější vztah lze prožívat různě. Některé kamarádky se spolu vídají každý den, sdílejí každou svou myšlenku či zážitek ze všedního dne, jezdí spolu na dovolenou, navzájem si hlídají nebo i kojí děti. Intimita a důvěrnost jsou pro ženy naprosto přirozenou záležitostí. Pokud vznikne dokonalé porozumění, neexistuje žádný důvod k tomu, aby se kamarádky přestaly stýkat.

Bisexualita. Proč spolu spí ženy, které mají rády muže?

Kamarádky na život, na smrt a na sex?

Důvodem k rozchodu kamarádek někdy bývá rivalita v povolání nebo soupeření o jednoho muže, ale v dokonale harmonicky sladěném a důvěrném vztahu nic takového obvykle nehrozí. Přátelství má trvalou hodnotu a stojí výše nad momentálním mileneckým či partnerským vztahem ženy s mužem. Mezi ženami tak snadno vznikne láska, která někdy může i překročit hranice sesterského vztahu. Často za tím stojí nešťastné manželství, nenaplněný citový či sexuální život, nebo třeba jen touha experimentovat. Vůbec nemusí jít o lesbickou orientaci žen, alespoň ne u obou z nich.

Když jsou si ženy tak blízko, proč by se spolu nemohly pomilovat a užít si skvělý sex? Ovšem jakmile to jednou zkusí a překročí tu hranici, zpravidla už není cesta zpátky. Pořiďte si domů několik kousků erotických hraček, které byste mohla použít na svoji kamarádku a naopak. Velmi oblíbené jsou oboustranná dilda, která vám zaručí chvilky vzájemné rozkoše.Pak už často netouží po ničem jiném, protože naleznou dokonalé souznění a porozumění v intimní oblasti právě se ženou. Ačkoli se s oblibou tvrdí, že ženy si spolu v posteli rozumí daleko lépe, není to pouhé klišé. Je zcela přirozené, že ženy, které zažily milování se ženou, tvrdí, že je mnohem lepší, než heterosexuální sex.

Manžel mi nerozumí a chybí mi něha

Přes veškerou snahu o to být svému muži dobrou ženou, mnohé ženy ví, že princové a rytíři zpravidla existují jen v pohádkách. Z gentlemana se často vyklube hrubián, opilec či nevěrník, který se otáčí za každou sukní. Muž, který má neustále chuť na sex a myslí jen na vlastní uspokojení, pro ženu asi také nebude tím pravým ořechovým. A rozhodně ani ne muž, který svou partnerku nedokáže uspokojit, ačkoli pro to dělá maximum a velmi ho to trápí. Manželský sex se časem omrzí, přijdou starosti všedního dne, odcizení a časté neporozumění.

Naše rada: Nudu v manželském sexu můžete zahnat ověřenými pomůckami ze sexshopu Vibratory.net. Vyzkoušejte oblíbené erotické pomůcky pro páry: vibrační vajíčko, masážní hlavici nebo párový vibrátor.

Mnohé ženy svým mužům zazlívají, že nebývají často doma, nechávají je samotné s dětmi a tráví veškerý čas v práci či v hospodě se svými kamarády. Tento standardní scénář až tolik neznají bezdětné ženy, které jsou aktivní ve sportu i ve společenském životě. Matky na rodičovské dovolené, i přes velmi aktivní život se svými dětmi, však tuto všední realitu znají velmi dobře. Většinu času tráví se ženami s obdobně starými dětmi, anebo s jinými kamarádkami. Někteří muži by možná řekli: “Kde je větší množství žen pohromadě, objevují se intenzivní náznaky pekla.” Zkrátka škádlení a rozpory mezi opačným pohlavím jsou a vždy byly zcela na denním pořádku. Ale milí muži, co si budeme povídat, věnujte se svým ženám dostatečně! Nebo vám zahnou – s kamarádkou…

Když je muž za blbce

Přílišná blízkost dvou žen určitě nevadí, pokud však nepřeroste v neúnosný citový vztah se žárlivostí a nároky. Výhodou intimního sexuálního kontaktu ženy se ženou je to, že kromě úžasného sexu dle vašich představ, můžete mít svou přítelkyni neustále u sebe a trávit s ní čas, aniž by měl váš manžel nějaké podezření. Problém však nastává ve chvíli, kdy si jedna z vás začne dělat nároky na tu druhou a žárlit na jejího partnera. Anebo když zjistíte, že myslíte jenom na ni a nedokážete spát se svým mužem. To se zpravidla stává poměrně často. Pokud vás zajímá, jestli je sex s kamarádkou nevěra, pak je to na zvážení každého, ale v obecném soudu rozhodně ano…

Ne každý muž je natolik tolerantní, aby mu právě tohle nevadilo. Pro muže je velmi pokořující, když zjistí, že vám to daleko lépe než on udělala žena. Pokud mu na vás záleží a váš vztah byl doposud jakžtakž v pořádku, pozná a velice brzy pochopí, že se něco děje a že vás ztratil. Některým mužům se samozřejmě představa dvou žen spolu v posteli líbí a neskutečně je vzrušuje, ale tak jako tak jde o to, že do vašeho vztahu vstoupil někdo třetí. A už nic nebude jako dřív…

Bisexuálky nevědí, co chtějí. Nebo ano?

Je těžké začít přemýšlet nad vaší sexuální orientací a nad případným odchodem od partnera. Spousta žen svůj milenecký vztah se ženou před mužem tají a žije dál ve spokojeném manželství se všemi závazky a dětmi, které tak nepřijdou o svého tátu. Situace je to nelehká, ale některým ženám vyhovuje a nechtějí z manželství odejít. Právě proto dochází k věčné rivalitě, a mnohdy i otevřené averzi, mezi bisexuálně orientovanými ženami a lesbami, které jim zazlívají to, že to táhnou na obě strany, anebo že nevědí, co vlastně chtějí.

Tato situace ale nemusí vždy končit jednoznačně. I latentně lesbicky orientovaná žena se může provdat za muže a mít s ním děti a spokojený vztah založený na důvěře a přátelství, pokud se tak sama rozhodne. Naopak žena, která chce z manželství odejít, protože si uvědomí, že sexuálně preferuje ženy, nemusí své štěstí najít nikdy. Život přináší různé příběhy a situace, ale sami bychom měli nejlépe vědět, co pro sebe potřebujeme, a najít správnou hranici mezi tím, co můžeme pro sebe udělat tak, abychom byli spokojení, a zároveň to neublížilo druhým. A to zpravidla bývá to nejtěžší…

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Lesbický sex s kamarádkou. Proč jej vyhledává stále více žen?