Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Letní dovolená s sebou přináší rizika i příležitosti. Jak se vyhnout potížím?

Přesně v této chvíli plánuje většina českých rodin co nejhezčí formu zasloužené dovolené. Statistiky mluví jasně – v letošním roce je ohromný zájem především o zahraniční pobyty. Ty sice představují krásný fyzický i psychický restart, ale mohou se snadno změnit v noční můru. Na co si rozhodně musíte dávat pozor, než se vydáte vstříc zážitkům?

Nejdříve úspory

Ať zvedne ruku ten, kdo rád šetří peníze. V dnešní ekonomicky nelehké době to platí dvojnásob, a přesně proto byste si měli hlídat každou utracenou korunu. Ať už se bavíme o samotných přípravách a nakupování pomůcek, nebo o následném pobytu, vždy lze najít spoustu příležitostí k šetření. Nejdříve se však zaměříme na veškeré potřeby, bez nichž se vaše dovolená asi jen těžko obejde.

Už jste slyšeli o funkci Cashback? V posledních letech si získává pořádnou popularitu mezi všemi rodinami v České republice. Typickým příkladem je třeba webová služba s názvem PlnáPeněženka, jež vám vrátí část peněz za nákupy zpět. Je to vůbec možné, nebo je v daném procesu nějaký skrytý háček?

Nemusíte nic podepisovat, řešit a ani se obávat otravných telefonátů a dalších nepříjemností. Zkrátka a dobře si otevřené webové stránky zmíněné společnosti a použijete některý z uvedených kuponů. Ve výsledku můžete tímto způsobem získat až neuvěřitelných 25 % financí po nákupu zpět. To platí pro zboží z Lidlu, Mall.cz, Dr.Max, Knihy Dobrovský, Tchibo, Notino, Zoot, Bonprix a stovek dalších obchodů.

Výhodné ubytování

Zásadní součástí užité dovolené je pohodlné a cenově přijatelné ubytování. V současné době nemusíte vybírat jen ze stránek klasických poskytovatelů, ale lze si zvolit i alternativní metody. Díky všemožným aplikacím si jednoduše zarezervujete například pokoj v nepoužívaném bytě postarších majitelů, levnou postel v motelu a tak podobně. S pomocí tohoto přístupu ušetříte klidně i tisíce korun za týden. Plánujete-li pobývat v zahraničí delší čas, jsou benefity ještě lepší.

I v této situaci se nezapomeňte podívat na oblíbené stránky portálu PlnáPeněženka. Proč? Protože získáte několik procent utracených financí za pokoj zpět. Otevřete si výše vložený odkaz a ihned vás zaujme široký výběr různých variant. Nechybí třeba známá Invia.cz, stejně jako Booking.com, Dovolena.cz, Tripadvisor.com a podobné příležitosti. Dočkáte se nejen zvýhodněné ceny hotelů, ale dokonce si zajistíte i letenky. To vše zvládnete s pomocí několika kliknutí myši.

Pojištění proti katastrofám

Jestli cestujete s rodinou, rozhodně nezapomeňte na neprůstřelné cestovní pojištění. V internetových vyhledávačích během pouhých několika minut najdete desítky a desítky různorodých nabídek. Dávejte si však pečlivý pozor, jelikož spousta z nich obsahuje nepříjemné kličky ve smlouvách a vůbec nekryje celou řadu základních situací, které mohou nastat. O předražené ceně ani nemluvě.

I na tuto problematiku má PlnáPeněženka zajímavé řešení. Na svých stránkách poskytuje několik kuponů na ověřené a poctivé společnosti nabízející pojištění. K tomu připočtěte fakt, že obdržíte klidně až 10 % utracené částky zpět na váš účet. Vybírat si lze třeba ze služeb oblíbené společnosti Direct, Rixo.cz, Invia, ePojisteni.cz, ČSOB, AXA či Generali. Ať už preferujete libovolnou formu ochrany, přijdete si na to své.

Ověřený portál

V současné době používá dennodenně zmíněný portál téměř milion uživatelů ze všech koutů České republiky. Registrace zabere pouhou minutu, přičemž ihned dostanete možnost výhodně nakupovat z více než 1 110 obchodů se zbožím z každého odvětví. Stačí se mrknout, přesvědčit se na vlastní oči a užít si neustálé úspory financí i času.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Letní dovolená s sebou přináší rizika i příležitosti. Jak se vyhnout potížím?