Menu
WomanOnly
Make-upy a líčení

Letní make-up triky aneb líčení na léto, které se vám nerozteče!

Ačkoli je venku hotová výheň a sluníčko nás spaluje svým žárem, ženy touží být stále pěkně upravené. Bohužel v letních měsících je to s líčidly poněkud složité, většina z nich se totiž na přímém slunci a v kontaktu s vodou rozteče. Proto vám přinášíme praktické rady, jak se zkrášlovat i v letních dnech.

Ideální make-up? Žádný make-up!

Samozřejmě by pro vaší pleť bylo nejlepší, pokud byste se přes léto vyvarovala jakéhokoli make-upu. Ovšem každá z nás chce čas od času zamaskovat nějakou tu drobnou nedokonalost. V letních měsících používejte lehké BB krémy, které vám pomohou zakrýt nedokonalosti a také vás ochrání před UV zářením.

Vaším hlavní pomocníkem v horkých dnech bude transparentní pudr. Ten totiž vaši pleť neucpává a ta tak může dýchat. Nanášejte ho i několikrát denně, čímž docílíte překrásně matné, porcelánové pleti!

Voděodolná líčidla jsou základ!

Kvalitní a hlavně voděodolná líčidla by vám rozhodně neměla chybět. Jinak budete stále v zrcátku kontrolovat, zda se vám náhodou nerozmazala oční linka, či neobtiskla řasenka. A to bude zanedlouho obtěžovat vás i vaše okolí. S líčidly proto šetřete a používejte výhradně ty s nápisem waterproof, tedy voděodolné!

Rtěnky nechte podzimu

Také syté a matné rtěnky nejsou optimální volbou do horkých letních dnů. Vyměňte je za lehký lesk na rty či balzám, ideálně s ochranným slunečním faktorem. Takto upravované rty skýtají mnoho výhod! Aplikaci lesku totiž zvládnete i bez zrcátka. Stačí ho trochu nanést na střed rtů a jemně promnout rty či rozetřít.

Pamatujte, že méně je často více a to zvláště co se líčení týče. Proto sázejte na svou přirozenou krásu, pro kterou vás váš partner miluje. Vaším hlavním doplňkem bude oslnivý úsměv, kterým okouzlíte celé své okolí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Letní make-up triky aneb líčení na léto, které se vám nerozteče!