×
WomanOnly

Letní make-up triky aneb líčení na léto, které se vám nerozteče!

Ačkoli je venku hotová výheň a sluníčko nás spaluje svým žárem, ženy touží být stále pěkně upravené. Bohužel v letních měsících je to s líčidly poněkud složité, většina z nich se totiž na přímém slunci a v kontaktu s vodou rozteče. Proto vám přinášíme praktické rady, jak se zkrášlovat i v letních dnech.

liceni-make-up-zena-tvar-leto

Ideální make-up? Žádný make-up!

Samozřejmě by pro vaší pleť bylo nejlepší, pokud byste se přes léto vyvarovala jakéhokoli make-upu. Ovšem každá z nás chce čas od času zamaskovat nějakou tu drobnou nedokonalost. V letních měsících používejte lehké BB krémy, které vám pomohou zakrýt nedokonalosti a také vás ochrání před UV zářením.

Vaším hlavní pomocníkem v horkých dnech bude transparentní pudr. Ten totiž vaši pleť neucpává a ta tak může dýchat. Nanášejte ho i několikrát denně, čímž docílíte překrásně matné, porcelánové pleti!

 

Voděodolná líčidla jsou základ!

Kvalitní a hlavně voděodolná líčidla by vám rozhodně neměla chybět. Jinak budete stále v zrcátku kontrolovat, zda se vám náhodou nerozmazala oční linka, či neobtiskla řasenka. A to bude zanedlouho obtěžovat vás i vaše okolí. S líčidly proto šetřete a používejte výhradně ty s nápisem waterproof, tedy voděodolné!

Rtěnky nechte podzimu

Také syté a matné rtěnky nejsou optimální volbou do horkých letních dnů. Vyměňte je za lehký lesk na rty či balzám, ideálně s ochranným slunečním faktorem. Takto upravované rty skýtají mnoho výhod! Aplikaci lesku totiž zvládnete i bez zrcátka. Stačí ho trochu nanést na střed rtů a jemně promnout rty či rozetřít.

Pamatujte, že méně je často více a to zvláště co se líčení týče. Proto sázejte na svou přirozenou krásu, pro kterou vás váš partner miluje. Vaším hlavním doplňkem bude oslnivý úsměv, kterým okouzlíte celé své okolí!Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*