Menu
WomanOnly
Líčení očí

Líčení pro zelenohnědé oči. Jaké barvy jsou ty pravé

Redakce

Redakce

17. 11. 2017

Máte zelenohnědé oči a nevíte, jak se máte líčit? Jaké použít barvy? Mrkněte na naše tipy!

Jaké barvy použít?

Vzhledem k magičnosti zelenohnědých očí je dobré, aby barvy, které použijete, byly spíše decentní. Vyvarujte se výrazným barvám, které by zbytečně vaše oči zahalily. Nechte vyniknout svoji jedinečnou barvu očí a dopřejte jim jemné tlumené odstíny. V drogérii natáhněte ruku hlavně po odstínech béžové, tělové, meruňkové, šedé. Pro slavnostnější večery můžete použít spíše lehce zlatavou barvu. Ale nepřehánějte to a nechte svoje zelenoočky vyniknout.

Jedinou výraznou barvu, kterou můžete vyzkoušet je světle fialová až švestková. Ta by zeleni ve vašich očích měla dodat šmrnc a třpyt. Pokud se vám podaří nakombinovat ji a vystínovat s nějakou neutrálnější barvou, o to líp. Vyhněte se odstínům modré, růžové či stříbrné.

Líčení pro zelenohnědé oči

K barvám stínů zvolte hnědočernou tužku na oči. Můžete vyzkoušet i tužky v barvách khaki či hnědé. Určitě nepoužívejte černou barvu. Zbytečně byste linky zvýraznili, oko by tak nebylo přirozené a tak by nevyniklo.

Líčení doplňte lehce narůžovělými líčky a upraveným obočím. Jak na úpravu obočí, najdete v našem článku. Vše podtrhněte červenými odstíny rtěnky.

Zelenohnědá barva

A co vlastně tato barva očí znamená? Je to znamení magičnosti. Majitelé takovéto barvy očí v sobě nesou potenciál věčného mládí, stability, trpělivosti, klidu a blahobytu. Jsou spolehliví a ochotní. Dávají hodně lásky, ale potřebují jí hodně dostávat. K nepřátelům jsou tvrdí. Pokud umí využít svoje přednosti, budou velmi úspěšní ve všem, co si usmyslí. Najdete je mezi většinou workoholiků.

Pokud si pořád nevíte rady, jak se správně nalíčit, zastavte se do drogérie či parfumérie a tam vám vizážistky vždy rády poradí.

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Líčení pro zelenohnědé oči. Jaké barvy jsou ty pravé